Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogyha a kutyám...

Mit tegyek hogyha a kutyám evés közben motor rám? Már akkor is ha a közelébe megyek. Mit javasoltok, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
9 hetes.
2019. júl. 22. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen nézz utána egy kutyanevelés kézikönyvnek mert itt falkaszerep probléma kezd kialakulni, és pár hónap múlva kezelhetetlenné válik. Most csak étkezéskor, később már bármikor ha neki valami nem tetszik.
2019. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Amikor etetnéd, menj oda a táljához. Ha a kutya is ott van először küld el onnan vagy ültesd le egy pár méterre, majd tedd a táljába a kaját. Ha a kaja ott van a tálban akkor várj egy kicsit és hívd oda magadhoz hogy egyen. Ha rád morog öntsd pofán vízzel és vedd el tőle a kaját a következő etetésig.
2019. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Add neki úgy a kaját hogy fegyelmezd közben mondd neki ül -ül!

Üljön le szépen csak akkor kapja meg. Ezzel látja te vagy a főnök és te adod a kaját.

Utána én leteszem a kajáját néha megsimogatom még a hátát és ott hagyom. Nem szoktam a közelében lenni míg megeszi, mert sokáig szokta rágcsálni főleg a csontot.

Szerintem amúgy ezt kinövik a kutyák idővel megtanulják, hogy nem kell mi nekünk a kajájuk.

2019. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi idős a kutya ?

Ha kölyök akkor pár alkalom és megoldható a probléma . Oda nyúlsz és morog akkor fogd meg a maránál finoman de határozottan nyomd le a földre két vállra . Ha már nem morog dicsérd . Ezt mindig megcsinálhatod vele ha tudatni akarod ki a főnök . Nem drasztikus de be vállt módszer . "Be dominálod " tudni fogja ki a főnök . Ha most nem lépsz a fejedre nő a karod meg leszedi .

2019. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom hogy 9 hetes

Akkor még jobb

2019. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Megnézném 9 hetesen melyik kutya hallgat arra a szóra hogy ül :D kölyök még azt se tudja mi van. Meg ne hogy már félj egy kölyöktől. Az teljesen jó ötlet hogy lenyomod. Én speciel a macskákkal etetem a kölyök kutyát eleinte morgott rájuk de finoman jeleztem a kanállal a fején hogy nincs helye morgásnak.
2019. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!