Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy hét hónapos kislány...

Van egy hét hónapos kislány Yorki kutyusunk. Egy hete vettem észre hogy közben húzza az egyik hátsó lábát. Lent folytatom. Van valaki itt akinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem minden nap és nem folyton. Van hogy csak sántít de van hogy nem lép rá. Holnap viszem állatorvoshoz. Nagyon izgulok hogy mitől lehet. Valakinek van vagy volt hasonló gondja?

2019. júl. 22. 17:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, biztos tenyésztőtől van, ha 7 hetesen már a kérdezőnél van.... A szomszéd néni aki Fifit meg Buksit összerakja nem tenyèsztő.
2019. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A kutyus hét hónapos nem hetes, elolvastad a kiírást. Három és fél hónaposan hoztuk el a tenyésztőtől.
2019. aug. 6. 06:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocsánat, félrekolvastam :) Két hónaposnak olvastam a kérdést. Remélem jobban van már a kutty.
2020. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!