Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja, a kutyámnak?

Mi lehet a baja, a kutyámnak?

Figyelt kérdés

1 hete kb. egésznap csak alszik, vagy pihen!

Nagyon nem jellemző rá, ha kint vagyunk is ott van velünk de képes bealudni amit sose csinált!

Ősszel lesz 5 éves, keverék, közepes testű!

Furcsán viselkedik egyszerűen!



2019. júl. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennyi infó alapján nem tudok semmi konkrétumot mondani neked, csak annyit, hogy ha már egy hete tart a furcsa viselkedés, akkor mindenképp érdemes elvinni állatorvoshoz, mert sajnos bajt jelenthet.
2019. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: most jutott eszembe, hogy az én nagyon aktív kutyám is teljesen ki van most dögölve a nagy melegtől, az is lehet, hogy csak ennyi a baj. De ha a korábbi években nem így viselkedett a kánikulában, akkor mindenképp az állatorvost javaslom.
2019. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lázat mértél? Étvágya van? Iszik rendesen? Sétán, játéknál milyen?
2019. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kullancs nincs benne? Bár a babézia hamarabb fordulna rosszra. Pisije, kakija milyen? Eszik, iszik?
2019. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen eszik-iszik rendesen! Pár napja volt benne egy kicsi kulancs, azután egyből cseppentettem neki a kullancsirtóból!

Ha játszom vele, vagy foglalkozom vele, akkor ugyanolyan mint eddig!

Szóval lehet hogy tényleg csak a meleg miatt, de volt amikor nemvolt nagy meleg erre fele, sőt eső esett, de ugyanolyan volt!

Az egész család észre vette hogy más!

Nem lehet hogy ivartalanítani kellene? Valahol

olvastam ilyet!

(Elsőnek azért nem írtam le bővebb infót, mert vártam a kérdéseket!)

2019. júl. 22. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!