Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát keresek Pest megyében...

Lovardát keresek Pest megyében, inkább budai oldalon! …. jó lovardát Bértartásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Bértartást keresek kanca lovamnak!

Én a 11 keruletben lakom, most törökbálinton van a lovam de új hely kéne! lehetőleg olyan ahol nagy legelő van és tömegközlekedéssel ki lehet jutni! Max 70 ezerig

Budai oldal játszik és pest megyén belül

ismertek ilyen lovardákat?



2019. júl. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Pesttől 55 km-re tudok egy luxus helyet. Olcsón.

2019. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aimi-chan ***** válasza:
91%

Én a Kata ranch-t tudom ajánlani. Oda járok lovagolni. Nagyon jók a körülmények, néha én etetem a lovakat. Kati(a tanyatulajdonos) is jó fej. Jó a lovasoktatás és a lovak is kedvesek. Ott nem kell patkoltatni a lovakat, mert naponta 2-ször legalább vannak járatva a kövön, jól lehet terep lovagolni mivel ez a hely egy erdő mellett van. A lovak éjszakára nincseennek megkötve, egy beállóban éjszakáznak. Még kevés ló van. Tudom ,hogy neked nem számít a pénz, de havonta 40 és 50 ezer ft között van. A lovak egész nap legelőn vannak. Amúgy nemrég érkezett egy ló bértartásba és a többi ló kb. 3 nap alatt teljesen befogadta.


Kata ranch facebook: [link] (amúgy a verset amit Kati felrakott azt én írtam a barátnőimmel.)

2021. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én Kajászót ajánlom.


A Kata Ranchon kint állnak a szabad ég alatt a szénabálák amikor arra jártunk, sötétszürke volt a külsejük, nem éppen lónak való az (bár olcsó húsnak...). Azt mondták akiket kérdeztünk a helyről, hogy még víz sincs, hordják oda kannákban, meg az esővizet gyűjtik, és azzal is itatják a lovakat. Nincs rendes út se oda, nincs tömegközlekedés.


Kajászó profi (pl. Biofarm), ott szakszerű lótartás folyik.

2021. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Aimi-chan ***** válasza:
91%

Hát ezt megcáfolnám. Tudod hány helyről tudnék kritikát mondani. Baj, ha más helyről hoznak vizet? Valószínüleg a Doma mondta neked, aki kínozza a szamarait. Hidd el én is tudok dolgokat. Szakszerű lótartás??? Mi a franc. Meg azok a szürke külsejű szénabálákat ki kellet dobni. Tudod miért? Mert idén nagyon sok széna lett. És baj hogyha valaki kér? Ha valaki nem milliomos? Mert képzeld el igen mi a saját csapunkból vittünk oda vizet.

És a lovak elvileg nagy nagy nyomorban élnek ott ugye? A vad musztáng meg sálat kötöget mi? Rendszeresen jönnek segitők mi is szinte ingyen dolgozunk. Baj ez nagyon?

2022. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aimi-chan ***** válasza:
91%

Mondjuk látszik, hogy a bizonyos Kajászó mögött nem kisösszeg áll.

Amúgy kb. 7 állatot tudnék mondani, akinek ez a hely mentette meg az életét.

Igazából most te is megérezhetted, hogy milyen érzés, amikor valami olyat becsmérelnek, amit nem is ismernek. Én mondjuk egy képről nem állapítom meg, hogy egy hely jó-e vagy sem. Tehetném. Mondhatnám azt is, hogy ez a hely a gazdag kis sznobok gyerekeinek a törzshelye, vagy azt. hogy bió hát biztos nem. Hallotakból és pár látott dologból ne itélj meg dolgokat. Az úgy túl egyszerű. Biztos neked is van ismerősöd, akinek néha olyan próblémái vannak, amiket egyedül nem tud megugrani.Az nem normális, ha valaki ezért őt vagy téged el kezd piszkálni, az viszont igen, ha te magadra veszed.

2022. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Örülök h neked megfelel, én csak a véleményemet írtam le. Látszólag nem, értesz a lovakhoz és fiatal vagy, így még van mit tanulnod. Az ázott, penészes bála nem jó a lovaknak, nem véletlenül tárolják a bálákat fedett helyen. Az se bíztató, hoyg nincs elegendő friss víz a lovaknak.


Nyilván akinek ez nem probléma, az majd jelentkezni fog nálad. Sok sikert!

2022. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!