Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki valamit tud szögesdrót...

Valaki valamit tud szögesdrót ügyben? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Na szóval van egy pacó és a karám 2 sor azögesdróttal van körbevéve,de a paci akkora hogy nemtudja rendesen kitenni a fejét mert majdnem hogy karistolja az állát a szögesdrót... Ahol ez a paci van ott előtte már rengeteg ló volt,nemtudom náluk is fent volt e már... úgy hallottam hogy szigoruan tilos lo kozelbe ilyen formába szögesdrót és fel is lehet akár jelenteni a gazdáit érte.. más dolgok is vannak elég rosszul van tartva de nem annyira hogy bármit is tegyenek.. szóval szögesdrótot tilos így? Vagy ezért lehet szólni vagy nem fog történni semmi..? Vagy ha szolnak nekik és nem veszik le elvehetik a lovat? És akkor menhelyre kerülne? Mert azt nemszeretném..csak aggaszt ez a szögesdrót meg kikopott szőr és egyebek.. és ha elveszik és szólok hogy én eéhoznám vagy megvenném mert ismerem régóta,akkor is menhelyre vinnék vagy megvehetném? Félre értés ne essék nem ez a célom cdak vana egykét dolog még amit itt nem szeretnék irni... a legjobban annak örülnék ha nem lenne drót és ott maradhatna mert néha vanmeg egykét dolog de egyébként nagyon szeretik... köszi a segitséget😅

2019. júl. 30. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesirásért bocsánat,telefonnal irtam és nem vettem észre😊
2019. júl. 30. 14:41
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Semmi közöd hozzá!


Ha meg feljelented, ne csodálkozz, ha az arcodba lép!

2019. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a legkisebb probléma hogy az arcomba lép,így is rengeteg mindent okozott már nekem.... de ezért egyáltalán fel lehet jelenteni? Igen,semmi közöü hozzá de a ló épségét nézem,nem a gazdájáét
2019. júl. 30. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

A gazdának mi köze hozzá, hogy hova dugja a ló a fejét?

Miért lenne tilos a szögesdrót?


Ne avatkozz bele!

2019. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne avatkozna bele?

Névtelen feljelentés a helyi jegyzőnek, s akkor ő el fogja dönteni, h szabályos vagy sem.

Egyébként párhuzamosan értesíteni kéne a környékbeli állatvédőket is, ők tudni fogják, mi a teendő, egyátalán van-e.

2019. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gazdája a hrlyi állatvédő...
2019. júl. 30. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Akkor leírom lassabban...


s z a b á l y o s a s z ö g e s d r ó t !

2019. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabályos, mivel baromira balesetveszélyes. Jóérzésű lovas ember ilyet nem tesz fel közvetlenül a karámra. Úgy viszont már rendben van, hogy drótkerítés szögesdróttal, beljebb pedig kb 50 centire villanypásztor.
2019. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!