Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon egyre több...

Magyarországon egyre több helyen látok szögesdrót kerítést lakóházaknál. Ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ennyire.
2017. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%

Igen, a Zorbán ennyire tönkretette az országot, hogy védeni kell a házakat.


Nem is olyan rég, kerítés sem kellett, csak szép zöld gyep vette körül a portákat, az emberek a lábtörlő alá tették a kulcsot, ha nem voltak épp otthon.

2017. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

#2


Vicceskedhetsz, de azt nem tagadhatod, hogy már 7 éve ti vezetitek az országot.

2017. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

2.


"Vicceskedhetsz, de azt nem tagadhatod, hogy már 7 éve ti vezetitek az országot."'


Méghogy mi...Életemben még csak nem is szavaztam a Fideszre.


Jó értem én, neked 7 év nagy idő, de én már jó előtte is felnőtt voltam, és képzeld el, azelőtt is bekerítették a házakat.

2017. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy a fidesz a felelős ezért. Nem állhat minden utcában rendőr. Sajnos ahogy egyre jobban szaporodik a cigányság úgy a betörések száma is megugrik...
2017. jún. 5. 08:37
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
2010. Orbán Viktor: "....Két hét alatt helyreállítjuk a közbiztonságot........". Csak aztán jött a fránya harmadik hét.
2017. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De legalább megélhetési lopás nincs. Az gyalázatos volt... A baloldal gyakorlatilag legalizálta a bűnözést.
2017. jún. 5. 08:56
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Nem ennyire rossz. Ennyire jó. Korábban is voltak tolvajok, lesznek is. Csak mostmár van pénzük az embereknek szögesdrótra.
2017. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Borsod,nyírség?

Lehetséges bár én ilyen tendenciát nem észlelek

2017. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, az embereknek már nem telik szép mintás kerítésekre, marad az olcsó szögesdrót.
2017. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!