Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet annyira szeretni egy...

Lehet annyira szeretni egy iskola lovat mintha a sajátom lenne?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés, de van egy ló akit irtózatosan szeretek, rengeteget foglalkozom vele, ha az edző nem tud lovagoltatni futószáraztatom, már oda jön hozzám, oda nyomja az orrát stb..mentünk volna jövőre versenyre, viszont baj van a fogával így nem lehet sajnos..viszont jövőre mindenképpen megyünk. A mostani edzőtáborban megdicsértek hogy nagyon jól bánok vele. (A megvásárlásra nincs lehetőség mert szükség van rá az iskola lovak között)

2019. júl. 30. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
És tudom hogy nem néz rám a gazdájaként, vagy egy különleges személyként, viszont mikor meglát, úgy érzem nem csak egy vagyok a sok közül (persze, egy vagyok a sok közül, de nem is lovagolják sokan, táborokban, edzőtáborokban is csak én lovagolom)
2019. júl. 30. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet úgy szeretni szerintem már meg is van köztetek az a kapocs.
2019. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, de feneketlen kút. Meg más is kezelheti sajátjaként és akkor csak a rivalizálás megy.
2019. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Még van egy lány aki szereti,és igazából megtalaltuk a lovat közös pontnak, és nagyon jóban vagyunk
2019. júl. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!