Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregszappan helyett?

Nyeregszappan helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok,egyenlőre nem tudok nyeregszappanhoz jutni és azt szeretném kérdezni hogy mivel tudom helyettesíteni egy pár alkalomig(csizmamra kell és utána természetesen zsirozom)?

Egyszer már próbáltam egy Lushos avokados szilárd “sampon-balzsamal” mert az kíméletes és reméltem hogy ha egy picit használok nem lesz baja a bőrnek de felek hogy ha többször használom kiszaritja(akkor nem lett baja,bár az 1 alkalom volt szóval nyilván nem egy alkalom után lesz baja)



2019. júl. 31. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Langyos vízbe egy pici babáknak való tusfürdő, esetleg? Azzal áttörölni, aztán leápolni.
2019. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm a gyors választ😊
2019. júl. 31. 13:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Még várok kommenteket😊
2019. júl. 31. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Méhviaszos szappan.
2019. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 31. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A deichmannba vagy akármelyik cipős boltba tudsz venni bőrre való tisztító habot. Én is azt használok🙂
2019. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2019. aug. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!