Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglózokni lábszárvédő helyett?

Nekedcsakvalaki kérdése:

Lovaglózokni lábszárvédő helyett?

Figyelt kérdés
Lovaglózoknit lehet húzni lábszárvédő helyett?Kicsit vastag a lábszáram,így méretet nem találtam belöle és elég drága igy csak,ha nagxon muszály akkor vennénk.
2017. okt. 18. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem illik, de nem feltétlen zavaró. Nálunk mindenki zokniban lovagol, de ha kimozdulunk (edzőtábor, felvonulás...)akkor lábszárvédőt is veszünk.
2017. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem feltétlen lábszárvédő alá kell húzni?Szóval ez helyettesitheti?
2017. okt. 19. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek csak zokniban lovagolni, mert nem tart semmit, ráadásul mindig becsípi a lábikrám a kengyelszíj. Az elején amikor csak kengyel nélkül mész még ok. Nem hiába lábszárvédő a neve 😀 Sokkal jobb ebben lovagolni, mert tartja a bokát.
2017. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem használok lábszárvédőt. Régen volt, de ki is nőttem, de persze ha kellene vennénk.. Engem kifejezettem zavar, ha rajtam van. Mondjuk én otthon lovagolok - hobbi szinten úgyhogy igazából nincs is rá szükségem. De lovardában mindig használtam. A lovaglózokni, szerintem elég "drága" szerintem egy sima hosszabb szárú is megfelel.
2017. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet. Vastag a váflim így a lábszárvédő nem jó. Én zoknival lovagolok egyáltalán nem zavar. Melyik megyében laksz? Csak azért mert győrben a lovasvilág (lehet máshol is van ez a bolt) ott vastagságra is vannak külön méretek úgyhogy biztos találsz megfelelőt :)
2017. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg lábszárvédőt a decathlonba néztem,de mivel,ha bőrt veszünk akkor a városi lovasboltban is annyi és ami itt van nálunk ott van méretbe is szoval valoszinüleg fogunk venni 😏
2017. okt. 23. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a fajta lábszárvédő nagyon kényelmes, és jól passzol vastag(abb) vádlira is. Nekem is ilyen volt, de elhasználódott, azóta nem vettem újat. Nekem sose csípi be a lábamat a kengyelszíj, még ha rövidnadrágban lovagolok, akkor se :P

[link]

2017. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ez tényleg nagyon jó 😉 Majd elgondolkodom rajta,de egyenlöre maradok abőrnél.Az tartósabb egyébként mint ami nem bőr?
2017. nov. 1. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a nagy "nem illik csak zokniban lovagolni" dolog, meg az ujjatlan trikokat is ellenzik nehany helyen. Remelem kenyelmes nekik nyaron a 40fokban a galleros pamut polo.

Kerdesre valaszolva, szerintem sem a labszarvedo, sem a teliboros nadrag nem tanit meg jobban lovagolni. Amikor en elkezdtem, legginsben es sportcipoben lovagoltam. Kesobb egyreszt azert, mert elkezdtem tobbet jarni lovagolni, masreszt biztonsagi okokbol szert tettem lovaglocipore. Vettem nadragot is. Kiprobaltam a zoknit, de semmivel sem segit jobban, csak ugy ahogy a labszarvedo sem.

Szerintem kedves kerdezo nyugodtan lovagolj zokniban.

2017. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!