Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Beadhatom a lóútlevéligénylő...

Beadhatom a lóútlevéligénylő lapot, ha jelöletlen a lovam?

Figyelt kérdés
Szóval nincs jelölése, de ettől függetlenül elküldhetem az igénylőlapot? Ha üresen hagyom azt a mezőt, akkor kijön valaki chipelni, vagy azt külön kell kérnem? Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 5. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Chippelést külön végzi a körzeti lófelügyelő, ha kihívod. Nem tudok az igényléshez hozzászólni, de szerintem vérvétel is kell hozzá (FKV, takonykór). A dokit szintén külön neked kell kihívni hozzá.
2019. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kihívod a lótenyésztési felügyelőt, chippelés+vérvétel. Az igénylőlapot ő küldte be, mi az útlevelet kaptuk meg utánvéttel.Jelöletlen lóra nem adnak ki útlevelet.

[link]

2019. aug. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így ahogy a második írja. Én januárban csináltattam meg a lovamnak. Ki kell hívni a ló felügyelőt, felveszi a ló adatait, berajzolja a jegyeit, leellnőrzi van e esetleg chipje, ha nincs betesz egyet. Kitolti az igénylő lapot, Ő is küldi be. Megmondja milyen vervizsgalatokat kell csináltatnod az allatorvossal, ha az is megvan, el kell juttatni hozzájuk az eredményeket. Nekem az állatorvos elintezte a vizsgálati eredmények leadàsàt. A ló felügyelő 30.000 volt, 8000 a vérvétel, utána után vételes volt az útlevél is, meg a vér eredmények is összesen 13.000 körül. Ez Pest megyében volt.
2019. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor elsőként a felügyelőt fogom hívni, addig nem adok be igénylőlapot. :)
2019. aug. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!