Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg fog ez változni?

Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt az égi legelőkre távozott a lovam. Hosszú évek óta együtt voltunk, imádtam. Rajta kívül van egy másik lovunk, de ő inkább a családé, hozzá nem ragaszkodtam sose annyira. Most a halálhír óta úgy érzem, hogy már rá se bírok nézni a lovakra, mert csak sírnék. Nincs kedvem körülöttük lenni vagy lovagolni a másik lovunkat, meg egyik másik lovat se.

El kéne adnunk a lovunkat, aki maradt, mert már végleg kiszerettem a lovakból? (Persze, ezt nem szívesen tenném, hisz az egész család szereti. Én is természetesen.) Vagy ez az érzés el fog múlni és visszatér a lovak iránti szeretetem? Volt már valaki ilyen helyzetben? Ragaszkodhatok a másik lovunkhoz is valaha így?


2019. aug. 31. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt veletek, részvétem. :'( Időt kell adnod magadnak. Nem baj, ha hónapokig rá sem bírsz nézni a lovakra. Csak hagyd, hogy most rossz legyen, hagyd, hogy hiányozzon és persze sírj, ha úgy érzed. Hidd el, hogy a lovakból végleg kiszeretni nem lehet. Ismerem ezt az érzést, amikor semmit sem vált ki belőled amit eddig imádtál, de hidd el, hogy idővel elmúlik. Szerintem most ne agyalj azon, hogy eladd-e a másik pacit vagy sem, mert jelenleg nem tudnál ésszerű döntést hozni. Adj időt a gyásznak és ne érezz bűntudatot, ha most nem akarsz lovak közelében lenni. Minden rendben lesz, hidd el. Előbb-utóbb majd sikerül elhinned, hogy csodálatos életet biztosítottál az elhunyt pacidnak és ebben megnyugvást találsz majd. Tudom, hogy ez most még sovány vigasz, de idővel jobb lesz. Tényleg.
2019. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!