Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány évesen kapta/vette...

Asdfghjklpoiuztre kérdése:

Ki hány évesen kapta/vette első lovát?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le hogy hány éve lovagoltatok előtte ill. a ló nemét, korát, fajtáját.

#vétel #1 ló
2019. szept. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

18 evesen vettem az elso lovamat.

Lipicai 10 eves es herelt.

Azota eladtam bizonyos okok miatt. Amugy 1 evig volt nalam.

Vettem 5honapja egy Angol Telivért, o 9 eves herelt. Azota is boldogit es meg sokaig is fog :)

Amugy tobb mint 14 eve lovagolok :)

20/L

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 eve lovagolok (lassan 8)

Keso tavasszal kaptam 9 eves shagya arab kanca

13 eves vagyok

De az szerintem mindegy hany eve lovagolsz es hogy hany eves vagy (bar nem art ha lovagolsz legalabb 4 eve hogy minel tobb lovon szerezz tapasztalatokat) az szamit hogy biztosan tudj lovagolni es ne ess le az elso bakolasnal, agaskodasnal.. Es hogy azert eleg sok mindent tudj a lovakrol. Mert ha barmi egeszsegugyi baja van, latnod kell hogy nincs minden rendben meg ilyenek...

2019. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 évesen kaptam, előtte fél évig lovagoltam.

Egy 6 éves mén magyar félvér, azóta is velem van

19L

2019. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

En szuletesem ota lovak kozeleben vagyok, 4 eves korom ota lovagolok (11eve)

13 eves korom ota en lovagolom be az uj csikoinkat. Fjord, Haflingi, Arab- es kisberi felverek 2-3 evesek

2019. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!