Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hány évesen kaptátok meg...

Ti hány évesen kaptátok meg első lovatokat?

Figyelt kérdés
15 vagy 18 évesen jobb lovat venni egy lánynak(barátnőmnek)?

2012. nov. 30. 14:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Légyszi csak azok válaszoljanak akiknek tényleg van lovuk nem csak kitalálják!
2012. nov. 30. 14:30
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem kortól független. 15 évesen is lehet valaki olyan felelősségteljes, mint egy 18 éves, de egy egy 18 éves is lehet olyan felelőtlen, mint egy 15 éves...
2012. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én 8 évesen kaptam! Keresztapám segitett a gondozásában! Szerintem kortól független ha van kéznél egy személy aki ért a lovakhoz! Ettôl még az illetô lova lesz!
2012. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
születésem előtt is tele volt lóval a család. Szóval egész kiskoromtól kezdve lovakkal vagyok körülvéve. az első úgymond saját pacimat 7 évesen kaptam, nagyapámnál született a csikó, és nekem szánta. Persze olyan 11-12 éves koromig csak kevés dolgot csináltam vele, a nehezebb munkát más csinálta, de olyan 12 éves kortól már nagyrészt én neveltem.
2012. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

21 évesen vettem magamnak :)

Ha elmegy valami húzós egyetemre, akkor 18 évesen annyira nem jó, mert nem biztos h lesz ideje rá. 15 évesen sztem az átlag még túl felelőtlen.

2012. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
12 évesen :) Nem hiszem, hogy annyira korfüggő, mindenki máskor lesz felelősségteljes :) Csak vigyázz, mert ez a döntés remélhetőleg nem pár évre szól :)
2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen kezdtem lovagolni, 32 évesen vettem meg a saját lovam (pont az egyetem miatt nem vettem korábban). :)

De amúgy szerintem is sokkal inkább lehetőség, mint korfüggő a dolog.

2012. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
7 éves korom óta szerettem volna, de a szüleim nem vettek nekem, így 21 évesen vettem magamnak. Ekkor már rendelkeztem a tartásához szükséges anyagi alapokkal és hozzáértéssel, ami nélkül nem is érdemes belevágni a lótartásba. 15 évesen az ember még ezerrel iskolába jár, 18 évesen a továbbtanulásra készül, még kevésbé ér rá. Ha vagy 15, vagy 18, akkor inkább 15, mert talán akkor van kevésbé leterhelve az ember, de én amondó vagyok, hogy csak annak kéne lovat vennie, aki SAJÁT MAGA el tudja tartani, aki saját maga képes előteremteni a tartási költségeket, és aki saját maga rendelkezik a lótartáshoz szükséges tudásszinttel, hogy sem anyagilag, sem hozzáértés szempontjából ne függjön másoktól.
2012. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kaptam egy angol telivért :) 1 éve van nálam lassan jól meg vagyunk
2013. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 3 évesen kaptam egy shettyt. Utána egy pénz, utána egy pintot. És most kaptam egy majd' hogy nem 160 centis lovat
2021. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!