Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első lónak jó lehet?

Első lónak jó lehet?

Figyelt kérdés

Több ok miatt is, most lehetőségünk lett egy lóra. Egy 11 éves csődörről van szó, aki nagyon lusta, nyugodt paci. Én még az ügetésnél tartok, hamarosan vágtázok, tehár eléggé amatőrnek számítok. Viszont itt lenne edző, úgyhogy ezen a lovon is tanulnék.

Szerintetek csődőr jó lehet elsőnek ha tényleg nyugodt, egy rossz mozdulata sincs?


2019. szept. 13. 13:48
 1/5 Luc5o5 ***** válasza:
Szia! Szerintem még nem állsz készen egy saját lóra mert a lovaglás a legeslegmellékesebb dolog a lótartásnál. Azt a lovat etetni kell legeltetni tanítani mozgatni a lovagláson kívül trágyázni alóla meg kell tanulnod a helyes lovas csomót..... Stb Persze ha elég elszán vagy akkor lehet belőle valami, de a lótartás nem olya könnyű mint amilyennek látszik
2019. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem ez volt a kérdésem :D

Ezeket amiket leírtál, már mindent tudom, és nagyon jó kezekben lenne.

2019. szept. 13. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nyugis és van felügyelet, jó lehet. Alkudjatok le az árából 15-20 ezer forintot, és heréltesétek ki. Ha nincs nagy papírja meg jövője, az ő élete is jobb lesz, mert mehet társaságba, meg nem lesz annyira elszeparálva, és ti is nyugodtabbak lesztek, mert még a gondolat sem lesz a lóban..
2019. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

3man vannak, sárló kancával sem csinál semmit. Majd lesz heréltetve

2019. szept. 13. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez elég furcsa hogy egy csődört egyáltalán nem érdekli a sárló kanca, sőt ahogy írod még kifejezetten lusta is.

Én megnézetném egy állatorvossal mielőtt megveszem, hogy esetleg van-e valami egészségügyi gondja, ami fájdalmat okoz neki. Attól is lehet ilyen “nyugodt”. Jobb félni, ...

2019. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!