Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 év alatt szerintetek meg...

1 év alatt szerintetek meg lehet tanulni szabadon vágtázni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy függ életkortól, meg mindentől, de az átlag kb. Mennyi szokott lenni? Személyes tapasztalatok is jöhetnek. Heti 2-3 edzéssel.

2019. okt. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
csak véletlen keveredtem ide nem vagyok lovaglási szakértő, gyerekkoromban lovagoltam, szerintem simán meg lehet jóval kevesebb idő alatt is...
2019. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg heti 2-3 órát lovagolsz és normálisan oktató edződ, na meg ugye te is kőnnyen ráérzel akkor 1 hónap alatt simán megvan.
2019. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _valakii_ válasza:

Szia!

Nekem van olyan ismerősöm aki egy futószáras óra alatt megtanult vágtázni egy év alatt már profin tudnál...ha már vágtáztál futó száron.

Vágtáztál már valaha? Ha igen hogyan elengedve vagy futószáron?Kérlek válaszolj!

2019. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vágtáztam már, futószáron az első órán is most kezdem szabadon.
2019. okt. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!