Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szidják sokan az avasi...

Miért szidják sokan az avasi dante lovardát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régebben tényleg rossz volt mert volt ott egy rossz oktató aki verte a lovakat, nem jól oktatott stb.. De mostmár egész jók, a lovak nem soványak, tiszta az istálló, jó állapotú a felszerelés..

2019. okt. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hiába ment el az a beképzelt hólyag ugyan úgy meg maradt a képzetlen új oktatók és az oktatásra alkalmatlan lovak. .
2019. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a lovak jók, csak nem feltétlen kisgyereknek vagy "tanulatlan" lovasnak való mindegyik. Az oktatókról annyit hogy nemrég jött egy személyes barátom oktatni, neki van sendes végzettsége, én hozzá járok és ő jó.. Persze ez ízlés/megszokás kérdése
2019. okt. 14. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami ott folyik az nem oktatás..
2020. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A körbe körbe lovacskázás az nem lovaglás. Az pedig nem oktató aki az oktatás felén nem figyeli, ott hagyja a lovasokat valamint ha ott is van nem mond semmit csak ki neveti a lovasokat..

Nem ismerik a patanyom figurákat se a lovak se a lovasok se egyéb feladatokat mint pl belső állítás vagy combravaló.. Ezek alapok amit ott nem tanítanak mivel ott csak fel ülsz és mész körbe addig míg nem szédülsz.

2020. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!