Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik a véleményeitek az alábbi...

Mik a véleményeitek az alábbi lovardákról? (elsősorban bértartásra keresek helyet. )

Figyelt kérdés

1) Dominika Ranch (Fót)

2) Pipacshon lovarda (Sóskút)

3) Equina lovasfarm (Ócsa)

4) Bolha ranch (Biatorbágy)

5) Németh lovarda (Tárnok)

6) Buckaroo ranch (Törökbálint)

7) Gazsó tanya (Budapest)

8) Katlan lovarda (Budapest)

9) Imre tanya (Tárnok)

10) Hosszúréti lovas major (Törökbálint)

11) Isu tanya (Érd)

12) Szent György lovasclub (Zsámbék)



2019. okt. 27. 16:07
 1/4 MAJA12345 válasza:
0%
En ezekről még nem halottam de bisztos jó csak lehet drága
2019. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Equináról hallottam, elvileg nagyon nagyon jó hely, mind a ló mind a lovas szempontjából, de ezt meg is kell fizetni nyilván, szóval nem egy olcsó hely, de tényleg nagyon jókat hallottam róla. Személyes tapasztalatom nincs a helyekkel kapcsolatban.
2019. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _valakii_ válasza:

Szia!

Én Ócsán éltem egy ideig,szerintem is nagyon jó az a lovarda:

2019. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) Dominika Ranchot ajánlom, korrekt hely. Árait nem ismerem.

5) Nem vinném olyan helyre a lovamat, ahol betonozott paddockokban állnak a lovak egyesével, és nem engedik meg hogy vigyél saját szénát, de ők meg nem adnak eleget a lónak...

7) Évekkel ezelőtt voltam itt látogatóban, akkor az volt a divat, hogy a boxhoz tartozó kifutót nem takarították, csak a boxot ("ha nem tetszik, oldd meg magadnak").

2019. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!