Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ride-air légzsákos lovas...

Ride-air légzsákos lovas mellény vélemények?

Figyelt kérdés
Esett már valaki ilyen mellénybe?

2020. jan. 31. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem hordok ilyet. De az egyik barátnőm versenyzik is és ő ilyet hord és azt mondta hogy rengeteg komolyabb sérüléstől védte már meg. Mi viszont bementünk egy boltba és azt mondta az eladó (szintén lovagol), hogy vannak esetek mikor nem nyílik ki ez a légzsák és az úgy elég kellemetlen.. Szerintem elég drága is lehet. Nekem tökéletesen megfelel a decathlonos gerincvédő. Remélem segítettem!
2020. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem ilyen van csak az a félelmem van hogy nem fújófik fel időben..

2020. febr. 1. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hit airem van, estem már benne mindig kinyílt. Olyan nincs hogy némi nyílik ki, akkor elfelejtettek felszállás előtt a reteszt át tolni, akkor tényleg nem nyílik ki, mivel le van zárva 😊 Én már csak evvel lovagolhatok, mióta egy nagy bukás után, mellkasomra esett a ló.
2020. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Várom még a válaszokat tapasztalatokat!

2020. febr. 2. 08:30
 5/7 pluci2003 válasza:
Nekem ilyenem van 4 éve. Csak ugráshoz és tereplovagláshoz használom, de bármennyiszer estem benne eddig mindig kinyílt. Az egyik legdurvább esésemnél terepen nagyon sok komolyabb sérüléstől védett meg. Viszont akkor is kinyílik, ha csak lecsúszol a ló nyakán vagy véletlen úgy szállsz le, hogy becsatolva hagyod a nyeregbe (tudni kell róla, hogy 20/25 kg-s terhelésnél már a zsinór aktiválja a patront). Esés után kicsit lassan ereszt le és ezt ugye meg kell várni, míg újra összeszereled. Én nagyon szeretem, annyi, hogy nyáron kicsit meleg de kibírható. Ajánlom mindenkinek, aki díjugrat vagy militaryzik, mert sok sérülést lehet ezzel a mellénnyel megelőzni.
2020. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Hátha valaki tud segíteni Ride Air ügyben. Most jutottam hozzá egy ilyen mellényhez, majd szembesültem vele, hogy patron már nem igazán van hozzá a boltokban. Esetleg valakinek van ötlete, hogy hol érdemes próbálkozni? Vagy tudja e valaki, hogy a Hit-Aires patron jó e ehhez is? Tanita, NagyLovasbolt, Wild Horse-t végigtelefonáltam. Senkinek sincsen, mert már sehol sem forgallmazzák magát a mellényt sem.
2020. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez nekem is a problémám elfogyott a patron nemtudom hogy máshoz való patron jó-e erre..
2021. ápr. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!