Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az ilyen edző szerintetek...

Az ilyen edző szerintetek milyen? Én vagyok rossz lovas?

Figyelt kérdés
Mindent megmutat elmond a ló körüli teendőkről, szóval ez okés. Azonban közel egy év heti egy-két alkalmas járás után se haladtam semmit. Futószáron akartam maradni az elején, hogy ott megtanuljak mindent, de ő erősködött, hogy menjek le róla, és irány az osztály. Na ott csak döcögök lépés-ügetésben, vágtázni sem tanítottak meg. Utolsó órán (tegnapelőtt) megkértem, hogy tanítson meg vágtázni. Azt mondta rendben. Kimentünk jobb lovasokkal a lovarda melletti nagy rétre, ott ők elindultak vágtába, az enyém pedig utánuk. Így mentünk jó öt kört. Hajszálon múlott, hogy fent maradok. Emellett terepen is voltam már, szószerint rettegtem, többször le is estem, mert a ló megijedt, és vágtába ugrott.
2020. febr. 23. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy felelőtlen kontár,inkább kerüld el messzire, keress más lovardát, mert előbb-utóbb nagy baleset lehet belőle.
2020. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlenség. Keress másik lovardát. Amíg nincs stabil ülésed mindhárom járómódban addig nagyon nem kéne terepre menni...

Nálam úgy volt,hogy amíg nem ment a vágta addig végig futószáron voltam. Kb. 2,5-3 hónap volt,utána kerültem osztályba,de akkor már nagyjából biztos volt az ülésem,és terepre se rögtön vittek minket azért.

2020. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem edzo, Te pedig keress gyorsan egy valodit, mielott kitorod valamidet. Komolyan.
2020. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

en ket es fel eve jarok es eddig meg csak 2szer voltam terepen. vagtazni is kb 9 honapja kezdtunk. ezelott, ugyanezen a helyen volt egy masik edzo, aki azt mondta, kb 1 even keresztul ugetunk, hogy stabil legyen az ulesunk. utolso oran, mult heten vagtaztunk eloszor terepen, de azelott fel evvel kezdtunk palyan, es mara mar minden oran vagtazunk.


feltetlenul keress mas lovardat, az edzod nagyon felelotlen

2020. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!