Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehetnék lovas tesztelő?

Hogy lehetnék lovas tesztelő?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról hogy egy bizonyos ember egy bizonyos márkától kap termékeket hogy tesztelje. Ezt én is kipróbálhatnám ha igen hogyan? Vagy ezt ismert emberek szokták csak? Válaszolat előre is köszi.

#ló #teszt #tesztelés #lovas tesztelés
2020. márc. 27. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha online híres vagy és van egy több százezres/milliós feliratkozó táborod akiknek népszerűsíted a terméket. Nekik abban mi a buli hogy ingyen adnak embereknek dolgokat hogy használják? nyilván semmi. Elvárják cserébe a reklámot. Nem csak ebben a témában,minden témában. Én is írhatnék a guccinak hogy küldjetek már pár cuccot ingyen,cserébe használom,kimegyek benne az utcára is meg minden lol.
2020. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy hirdetik (pl. most Micklem kantárnál is van ilyen lehetőség) a cégek. Ilyen esetben olcsóbban megkapod, de cserébe beszámolót kell írnod, képeket kell feltöltened, stb. Szóval vannak elvárások is.


Van előzetes termékteszt. Tehát mielőtt piacra kerül, adnak ingyen/kedvezményes áron tesztdarabokat. Itt általában a nyilvánosság felé neked nem kell semmit leadni, csak a cégnek kell megírni, ha találtál valami hibát a termékben, stb.


Aztán van amikor ingyen adnak, ezt általában híres embereknek. Itt két verzió van: vagy ingyen adják és nem fizetnek a cégek az embernek, tehát az ember dönti el hogy promózni fogja vagy csak bedobja a szekrénybe.

A másik verzió: hogy csak akkor adják a terméket (esetleg fizetnek is érte, hogy te bemutatgatod az oldaladon) hogyha cserébe promózod a terméket. Tehát itt is ki kell raknod róla posztokat és nem írhatsz rosszat.

Ebben a két esetben a cég is megkereshet, de te is írhatsz nekik próba-szerencse alapon, de ha nem vagy nagy valaki akkor ne várj csodát.


Én ezeket a “verziókat” ismerem, de lehet van más is.

2020. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Decathlonnál szokott ilyen lenni.
2020. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!