Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőttként hol tudnék elkezde...

Felnőttként hol tudnék elkezdeni lovagolni Budapesten vagy környékén? Illetve nem kínos felnőttként elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nem ciki, hogy felnőtt (26 éves) fejjel kezdenék tanulni? Mellettem meg a sok fiatalabb már versenyeket nyer... :)
2020. ápr. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én semmi kínosat nem látok benne, de ha számodra kellemetlen, akkor ne csináld!
2020. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukám elkezdett velem tanulni amikor én is elkezdtem: én 4 voltam, Ő 38😁 szóval nincs késő, gondolom nem olimpiát akarsz lovagolni
2020. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van 40 év fölötti lovas is. 18 feletti meg bőven. Budapesten van a Favorit Lovarda, ők jól oktatnak, alaposan. Nemzeti lovarda a város közepén van, jó hely, sok verseny, jó oktatási színvonal, de legelő nincsen. Habár még mindig az a véleményem hogy aki Budapesten él és lovagolni szeretne, az a Nemzetibe jelentkezzen, ott legalább normális, civilizált ember módjára tudnak beszélni egymással. Pesterzsébeti Lovasiskoláról pontosan tudom hogy felnőtteket is oktatnak. Póni Lovarda jó, az árak kicsit magasak, de az oktató nagyon korrekt. Prosper Lovasklub is jó, az nem ott a közvetlen közelben van. Unikornis Lovarda kimondottan díjlovaglással foglalkozik, lehet hogy közbe megszereted, ha meg nem akkor is jó alapokat tudnak neked adni. Mos hirtelen ez minden, lehet válogatni. :) Ha találsz egy megfelelő lovardát, akkor sok sikert! :) UI: Egy olyat válassz, ahol nem rögtön a második napon már ugratnod kell (ezt csak poénból mondtam), hanem egy olyat ahol normálisan és viszonylag hosszan tanítják az alapokat.
2020. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni. Ha gyorsan (4-5 év) megtanulsz lovagolni, akár te is versenyezhetsz. Semmi ciki nincs benne, nem fognak kinevetni. Van, hogy aki idősebb, annak könnyebben megy. Mármint van türelme, tud higgadtan gondolkozni, és a ritmusérzék, koordináció is jól jön.
2020. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!