Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek felnőttként újra...

Szerintetek felnőttként újra lehet kezdeni a lovaglást?

Figyelt kérdés

Gyerek koromban (tizenegy-két évesen) kb. egy évet lovagoltam, de akkor abba kellett hagynom, most 23 éves vagyok és szívesen újrakezdeném, (nem akarok majd versenyezni, vagy ilyesmi, csak hiányoznak a lovak) szerintetek lehetne még? Amikor a lovasiskolába jártam csak velem egykorúakat láttam. Az idősebbek már mind nagyon jók voltak, sokszor saját lóval.

Lehet valahol felnőttként is tanulni az alapoktól kezdve?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. aug. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, ahova én jártam felnőttek is tanultak kezdőként, ez normális, sőt előnyben vagy. Hajrá!
2010. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, én pont 23 éves voltam, amikor lovagolni kezdtem, és még nálam idősebbek is voltak ott teljesen kezdőként, 30-on fölül is. Úgyhogy nyugodtan...:)
2010. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, sőt így a lovak viselkedését meg az elméletet is könyebb megtanulni/megérteni mint 10-11 éves fejjel.
2010. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hozzán rengeteg felnőtt jár lovagolni, teljesen kezdők is. Annyi, hogy őket egy külön csoportban oktatjuk, mivel másak a pedagógiai szükségleteik és alkalmanként lassabban haladnak, jobb csapatot alkotnak. De nem hiszem, hogy ez 23 évesen gondot jelentene :)

Múltkor egy kb 60 éves nagymama jött lovagolni tanulni. Sokszor hozta az unokáját és megtetszett neki :)

2010. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Akkor keresek egy lovardát:)

Esetleg tud valaki ajánlani egyet Nógrád megyében?

2010. aug. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!