Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak luxus lovasboltok?

Vannak luxus lovasboltok?

Figyelt kérdés
Mert halottam mar luxus kutyás boltokról , többről is . Luxus lovasbolt is van?
2010. júl. 27. 13:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Írjátok le a webcímet is, külföldi is érdekel.
2010. júl. 27. 13:59
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Az áraik alapján csak azok vannak!
2010. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire exkluzív, de jó drága.

[link]

2010. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Minek?

Lovazásnál nem a divat,hanem a funkció fontos.

Ha egy felszerelés jól beválik,minek adnál ki kb.kétszeres pénzt ugyanazért egy luxus lovasboltban?Annyi a különbség,hogy van rajta egy címke,hogy XY márka.

Ha valakinek ilyen sok felesleges pénze van,adja inkább rászoruló lovaknak pl.egy lómenhelyen.

2010. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Van egy dunakeszin határában, az áruházváros szélén, a város felőli oldalon.
2010. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Bármely lovasboltban elköltök neked több száezret ha fizeted. Ennél nagyobb luxus az már az egyedileg készült kategória, azt meg nem szokás boltban árulni.
2010. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Luxus lovasbolt mint olyan nincs, de minden lovasboltban árulnak felső kategóriás, luxus termékeket. Ehhez csupán csak a márkákat kéne ismerned...

Viszont a Margit utcában a Derby lovasbolt főként ilyen cuccokat árul (persze olcsóbb termékeik is vannak).

2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
a luxus nem divatot jelent hanem minőséget és stílusos kivitelezést, tartós anyagokat és kivitelezési technikákat elismert cégektől. Aki azt írta h ne divatozzon annak írtam.
2010. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogyne,persze.

Az én lábamon a márkás cipő feleannyi ideig nem tartott,mint a kínai.

2010. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért megnézném mit bír ki egy semmilyen márkájú, mégis 150 ezer forintos nyereg egy Pretige-vel szemben, milyen a ló hátának, milyen korrekt ülést biztosít, mennyire töri fel a feneked és mennyire strapabíró. Igen, valahol a márkát is megfizeted, de tapasztalatból mondom, el lehet lovagolgatni az olcsó és közepes minőségű cuccokban is, de mikor hivatásszerűen sportolsz, vagy mondjuk napi 6 lovat kell lelovagolnod, akkor már nem lesz mindegy, hogy milyen minőségű felszereléseket használsz.
2010. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!