Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak luxus lovasboltok?

Vannak luxus lovasboltok?

Figyelt kérdés
Mert halottam mar luxus kutyás boltokról , többről is . Luxus lovasbolt is van?
2010. júl. 27. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*Prestige
2010. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Bolt? Webcím?
2010. júl. 27. 21:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy luxus lovasbolt, nm érted?

De nézz be ide, ez az amit mondtam, de ez sem "luxus lovasbolt", csak felső kategóriás termékekből van náluk a legtöbb:

[link]

2010. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglásba inkább csak márkák vannak pl Prestige, Pikeur, Stübben, vagy a neves western nyergek.
2010. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kraemer, Ausztria. Elég giccses, flancos és persze márkás cuccaik vannak.

Az áruház Bécsben, a címe itt: kraemer.at

2010. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem a legexkluzívabb a B/Vertigo (Magyarországon nem kapható), nagyon luxus, a lovasrucikhoz és lócuccokhoz passzoló kutyuscuccok is vannak. Iszonyatosan szépek a ruháik, de nekem kissé drága..

[link]

2011. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akár a horze is lehet az igaz jó minőségű dolgok vannak de meg kell nézned mire és miért adsz ki kétszer annyit.Pont ma voltam és elég röhejesnek tartottam azt hogy két különböző de ugyan olyan anyagból készült nadrágot 10000ft különbséggel árultak. Ha valakinek ez a "luxus"arra nagyon nem lehet mit mondani szórja csak a pénzét. És hozzáteszem tegnap láttam egy lányt a lovardában aki az öltözőben sminkelt. Itt is csak az a kérdés minek.A saját példám :A dechatlon -ban a legolcsóbb pálcát vettem és imádom már többször is rátaposott a ló és nem tört el és nagyon jó vele lovagolni.De ha te minden áron luxus cuccot akarsz bármelyik lovasboltba lehet találni. 15.000-20.000 nyeregalátét a horzeba a nagylovasba a klp ben és a style lovasaruhazakban is tálalsz. És ez a többi termékre is vonatkozik.
2016. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!