Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tegyem túl rajta magam?

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
A lovardában volt egy ló,akit 7 hónapog lovagoltam.Eladták.Hogy tehetem magam túl rajta?
2020. jún. 2. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Biztos tini. Milenne, ha egy 7 hónapos szerelmi kapcsolat szakadna meg? Nem kell túl tenni rajta magát az embernek, mert ha valami, valaki nagyon fontos, elfelejteni nem tudod. Együtt kell vele élned. Vagy, ha tudod kinek adták el, s van rá lehetőség látogasd meg néha. Mást nem tehetsz.
2020. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Miért csak tini lehet a kérdező? Előítélet... Egy felnőtt ember nem lehet érzékenyebb? Van nagyon sok ember, aki nagyon tud kötődni az állatokhoz. 7 hónap azért az nem 1-2 hét. Annyi idő alatt a szívéhez nőhetett, főleg, ha heti szinten többször is lovagolta. Én például megértem, mert én is nagyon imádom az állatokat. Állatmentéssel foglalkozom 8 éve, de még most is a szívemhez nő az olyan állat, akit több hónapig én gondozok és úgy kerül gazdihoz. (33 éves nő.)

Kérdésedre a válasz kedves kérdező.

Sajnos idő lesz mire túl tudod magad tenni rajta. Ne görcsösen próbáld. Ha kell sírj, add ki magadból és ezt csak az idő tudja megoldani. Illetve az, ha az új lóhoz hozzá fogsz szokni.

2020. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sssaszem ***** válasza:
0%
Menj hozzá lovagolni, akinek eladták a lovat. És akkor nem kell lusta lovakon lovagolnod.
2020. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sssaszem ***** válasza:
Nekem sokkal kevesebb gondom van az iskolalovakkal, mert van egy saját lovam, ami nem lusta. Végre engedelmes lovat vettem 2 éve. Menj el dolgozni lovásznak és akkor máris összegyűlik annyi pénz, amiből már tudsz lovat venni és akkor nem kell többet szenvednek a lusta iskolalovakon.
2020. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
Nekem sokkal kevesebb gondom van az iskolalovakkal, mert van egy saját lovam, ami nem lusta. Végre engedelmes lovat vettem 2 éve. Menj el dolgozni lovásznak és akkor máris összegyűlik annyi pénz, amiből már tudsz lovat venni és akkor nem kell többet szenvedned a lusta iskolalovakon.
2020. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést, 2 ilyenem is volt, úgy, hogy csak én lovagoltam a lovat mert a gazdája lusta vol kijönni vagy félt felülni a SAJÁT lovára. Az első esetnél 2 évig görcsösen emlékezni akartam. Az immunrendszerem kishíjján tönkrement, és hormonproblémáim is lettek ebből folyamatos stresszből fakadóan. Aztán jött a második, amibe elsőnek bele sem akartam menni az előző miatt, de a ló teljesen megfogott, mintha az első pillanattól kezdve ismertük volna egymást és semmi bajunk nem volt.

Be kellett látnom, hogy tovább kell lépni. Saját lovam lett és lovardát is váltottam. ELmúlt a stressz okozta allergiám és a hormonzavaraim is. Kellett hozzá pár hónap, de sikerült. Nem szabad megakadni. Higgy nekem! Ha lelki támasz kell ezzel kapcsolatban írj privátban.

2020. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!