Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 7 vezér kalandpark lovasoktatá...

7 vezér kalandpark lovasoktatás vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen ott az oktató, megtanítanak normálisan lovagolni? Mert fent van a honlapon, hogy oktatnak rendesen, de mivel nem ez a fő profiljuk ezért érdekel, hogy milyen a hely.

2020. jún. 20. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, mi ott voltunk nyaralni úgy fél éve. Hát... Én nagyon mocskosnak találtam úgy az egész helyet, és felültetett az oktató egy olyan lóra, aki egyáltalán nem kontrollálható. Valamint az oktató meg sem nézve hogyan lovagolok, elengedett egy nem elkerített területen. Ha a lónak úgy lett volna kedve, el is vágtázhatott volna a haverjaihoz. Mindenhol lósz*ar, valamint olyan sisakot adtak a fejemre, ami tiszta piszok, és büdös volt. Én nem ajánlom.És ráadásul nagyon drága.
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!