Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western lovarda Budapesten...

Western lovarda Budapesten vagy Bp közelében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az interneten is lehet keresgélni, meg is tettem, de egyrészt nem volt nagyon eredményes a keresésem, másrészt érdekelne egy-egy helyről a tapasztalatotok.

Kezdő vagyok egyébként, próbáltam már többször az angolt és westernt is (futószáron) és mind a kettő nagyon tetszik, de a western fogott meg legjobban és szeretnék többet foglalkozni vele. Szóval olyan helyet keresek ahol megtanítanának helyesen lovagolni, de csak hobbi szinten, mert igazából az élmény kedvéért csinálnám, szeretném jobban megismerni a lovakat.

(16 éves lány vagyok, bár ez nem kifejezetten lényeges szerintem:D)

Úgyhogy ha valaki tudna valahogy segíteni (lovarda nevek, vélemények stb...), annak nagyon örülnék:)



2020. jún. 22. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Gödön (Bp-től kb 10 percre) vagy egy Szálender tanya nevezetű lovarda, ahol ugyan nem voltam, de azt tudom, hogy főleg western stílusban oktatnak. Sajnos nem tudom, milyenek a lovak, milyenek az oktatók, mennyire megfelelőek a körülmények stb.., de ha gondolod, egy próbát megérhet. :)


Ha meg meggondolnád magad, és mégis megpróbálnád újra az angolt, a 12 betyár lovasiskolát nagyon tudom ajánlani!

2020. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2020. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Szálender-tanya az bizonyos budapesti részekről nagyjából a világ vége. Mondjuk Budafokról. Vagy Kispestről. :) Ahogy látom, van ott a "közelben" buszmegálló (Pázmány P. utca), és a menetrend Újpest-Városkaputól csak 23-29 perc. Ez hajnalban biztosan igaz is. Onnan már csak akkor a világ vége, ha zuhog az eső, vagy jön két kuvasz - egy kilométer. Géperejű járművel is van vagy 40 perc az út a fővárosból, a Váci úton kikeveredni, majd Dunakeszin átvergődni... 10 perc, mi? :D

Amúgy jó hely, versenyekre menni, annál bensőségesebben nem ismerem.

2020. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Nekünk van egy lovaldánk ha van kedved benézhetsz Budapest 13.kerület Virág utca 39B.
2020. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez a "10 perc" ami aztán a gyakorlatban minimum 30 meg még gyalogolj ugyanennyit valami kietlen helyen annyira klasszikus...Az se segít a dolgon, hogy ugyan van busz de 3 óránként jár....
2020. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Juj akkor bocsánat. Én csak azt néztem, hogy Göd és Bp mennyire van egymástól.

Ne haragudjatok, én tényleg csak jót akartam.😳

2020. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hobbi cél, akkor kistarcsa/kerepes Mushroom Horse Farm
2020. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
airport ranch
2022. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem 16, hanem 18 éves. :)

Még egy, Budakeszi, Texas Ranch.

2022. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!