Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek a Schober...

Lovasok! Szerintetek a Schobert Lara jó lovas?

Figyelt kérdés
Én kicsit túlzásnak találom, hogy mennyi lova volt az évek során (nem vagyok biztos benne, de halottam, hogy a lovak közül többen is véglegesen lesérültek). Kb. féléve abbahagyta a lovaglást, mert “nem volt ideje“, most hogy karantén volt, meg nyáriszünet van gondolom unatkozott, újrakezdte a lovazást és olyat irt instagramra, hogy elkövette a legnagyobb híbát (hogy abbahagyta) ezt is természetesen angolul, drámaian... És írta, hogy ősszel terveznek megint lovat venni, amikor feltételezem már megint nem lesz ideje.. Oké, hogy a szűlei nem az eszűk miatt híresek, de ha nekem lenne gyerekem akkor azért én ezt alaposan megbeszélném a gyerekkel, nem úgy hogy “jaj Larácska újrakezded a lovaglást, tudtam, hogy kitartó vagy, és bátor is! Persze veszünk neked lovat!” Legalábbis én így képzelem el a helyzetet.. :D Szerintem, nem kéne neki 20-adjára is új lovat venni, ti mit gondoltok erről? Nyilván nem láttam még élőben meg videót nem láttam még a lovaglásáról, szerintetek ő jó lovas? Ja és nem vagyok irigy, szerencsére van lehetőségem rá, hogy gyakran (majdnem mindennap) lovagoljak, csak ki vagyok az ilyen pózerektől.

2020. jún. 22. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem mondani, hogy néhány dolgot barátok, lovastársak mondták, hogy hallották/olvasták, szóval nem biztos hogy minden pont így történt, meg lehet cáfolni nyugodtan
2020. jún. 22. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
apuci és anyuci pici lánya. Mégis mit vársz?
2020. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Van penzunk ra, barmennyi lovat tonkretehet a szulei ugy is elrendezik. Nekem volt "szerencsem" egy versenyen lenni vele, a lanyom is lovagol. Borzalmas ahogy az emberekkel beszelt.
2020. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem.
2020. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 felhasználó190 ***** válasza:
100%
Szerintem nem lovagol rosszul, de valóban sokkal feljebb lehetne és sokkal többre vihetné/vihette volna ha itartóbb lenne vele.. Jó lóval és jó edzővel (mind2 van pénz bőségesen) elég sokra tudja vinni ilyen lovastudással is
2020. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az kemény, hogy az első lován az első adandó alkalommal túladott, amikor eltörött a lába.

Aztán a szülei vettek neki egy tényleg komoly adottságokkal rendelkező, rendkívül jól ugró lovat nem kevés pénzért, de ő sem jött be neki, a keze alatt rengeteget gyengült a teljesítménye, - aztán természetesen őt is lepasszolta, “nem volt elég jó neki”, és most gyerekek lovagolják.

2020. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!