Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 150 cm maramgasságú pintó ló...

150 cm maramgasságú pintó ló kb 500 kilójával elbír engem? 165 cm magas vagyok, 70 kg.

Figyelt kérdés
Mielőtt akárki letámadna, pusztán elméleti kérdés, kíváncsiságból teszem fel. Tudom, van az a "szabály", hogy a ló a saját súlyábak 10%-át tudja kényelmesen vinni, de ha ezt néznénk, a lovasok legalább fele túlsúlyosnak számítana, ezért tettem fel a kérdést. A válaszokat előre is köszönöm

2020. júl. 12. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabálynak én a kb. 20%-ot hallottam. Elbír.
2020. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elbír.
2020. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
El fog bírni. Ez a BMI szerint már 25,7, éppen túlsúlyosnak számítasz. A te érdekedben én fogynék kicsit, de a ló elbír.
2020. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! harmadik válaszadó, tudom, hogy túlsúlyos vagyok, ezért is bizonytalanodtam el, hogy elbír-e. fogyókúkára pedig már adtam a fejem párszor, de a kertben állandóan termő gyümölcsök miatt eléggé nehéz, pedig a cukros dolgokat amennyire tehetem, kerülöm. mindenképpen megpróbálok azért fogyni
2020. júl. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!