Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Stílus versenyen hátrány ha...

Stílus versenyen hátrány ha nem könnyített üléssel lovagolok?

Figyelt kérdés

Szabadidős versenyről van szó, és a stílusversenyeken azt látom hogy szinte mindenki könnyítve lovagol. Tudok könnyítve is lovagolni de én 3 pontos ülésben sokkal stabilabnak és szebbnek érzem az ülésem álltalában így szoktam vágtázni.

Szóval szerintetek a versenyen mi lesz a jobb ha 3 pontos ülésben maradok szinte biztos nagyon jó üléssel, vagy 2 pontos üléssel lovagolok, de lehet elfelejtem néha az akadály felé (mert pl arra koncentrálok) hogy úgy kéne lovagolnom és visszaülök/nem lesz olyan bombabiztos tartásom


2020. júl. 21. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Edződ mit mond?
2020. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma volt itt az edzőm azt mondta hogy szerinte az nem számít ezen a szinten hogy könnyítettben vagy iskolaülésben lovagolok
2020. júl. 21. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1-2szer könnyíts ki amikor kicsit több idő van 2 ugrás között. Az nem baj, ha nem egyfolytában vagy kikönnyítve, csak "mutasd meg", hogy van egy viszonylag jó könnyített ülésed. Egy picit gyakorolold esetleg addig még. Én is ugyanígy voltam amúgy ahogy te, nagyon nem szeretek a mai napig könnyíteni a pályán. 40 centin kezdtem stílusban, ott még nagyon igyekeztem rá odafigyelni, aztán ahogy mentem feljebb pl 115ön még volt anno stílus de ott már teljesen úgy lovagoltam ahogy a szituáció megkövetelte.
2020. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!