Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy adjak rendes segítséget?...

Hogy adjak rendes segítséget? Hogy tartsam a lábam rendesen a lovon!?

Figyelt kérdés
Hali, azt szeretném kérdezni, hogy már egy éve lovagolok egy fjord kislovon, másoknak nagyon szófogadó és engedelmes, nekem nem annyira. Nem tudom miért, imádom a lovakat és nem akarom hogy az erős segítségek miatt fájdalmat érezzen. Ez a baj? Nem tudom, sőtt a lábam valmiért nagyon mozog a kengyelben pedig megfelelőre van állítva! Lehet hogy nem olyan egyértelmű amit írok mert ez az első kérdésem és nem igazán tudom még ez hogy m<ködik! Tudtok esetleg segíteni? Előre is köszi

#baj #ló #rendesen #szófogadás #Helyes lábsegítség
2020. aug. 2. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj attól, hogy fájdalmat okozol neki. Gondolj bele abba, higy a ménesbe mekkora rúgást kaphat egy másik lótól, de te sose fogsz tudni olyan erővel rúgni. Ha nem bír magával egyszer kétszer jobbam odaszoríthatsz neki, ha nagyon nem adja meg magát akkor meg is kongathatod az oldalát.


Legyél határozott. A lábaidat meg próbáld fixálni.

2020. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. aug. 3. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyesnek igazat adok!

A másik, hogy ha folyamatosan ott van az oldalánál a lábad, minél erősebben annál komfortosabban érzi magát a ló alattad, komolyan! Amelyik lovon nem használják rendesen a csizmát nagyon könnyen feszessé válik.

2020. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lábadat illetően: ha nagyon mozog, próbáld meg naaagyon lenyomni a sarkad, sok súly legyen benne. Amikor hajtod a lovat, ne mindig a sarkad zárd oda, inkább a lábszáradat.
2020. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!