Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meddig érdemes levágni egy...

Meddig érdemes levágni egy lónak a farkát?

Figyelt kérdés
Kb hány cm?
2020. aug. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól függ miért vágod le.
2020. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én max. a végéből pár centit vágtam, különben nem tudja a legyet és bögölyt elkergetni.
2020. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én csánkig szoktam. Elég hosszú, hogy látványos és szép legyen plusz a legyek ellen is elég hosszú, viszont nem tud rálépni még véletlen sem (legalábbis komolyan rá kell magát szánnia...)
2020. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csüdig vágom, tehát csak annyira, hogy ne tapossa, ne lógjon a sárba, stb.

Nekem a csánkig érő már túl rövid, olyan tőle a ló, mint egy csikó.

2020. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csüdig szerintem
2020. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Bakker, én kérek elnézést. Nem szoktam használni magyarul az anatómiai kifejezéseket, simán összekevertem. Természetesen a földtől nézett első ízületre gondoltam (akkor csüd). Brrr, sose vágnám le félig a ló farkát. Még egyszer bocs mindenkitől. Jóra gondoltam, csak hülyeséget írtam.
2020. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágom! Nagyon rövid a lovam farka és valamiért nem nő tovább elvileg azért mert az anyja rálépett kiskorábba de nem tudom mennyire igaz, de nekem nagyon tetszik
2020. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!