Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ahol két tesó közösen kapott...

Ahol két tesó közösen kapott lovat! Nehéz volt olyan lovat találni, ami mindkettőnek megfelel?

Figyelt kérdés

Mert ugye a lovaglásban a szintjük sem biztos, hogy egyezik. Meg lehet más ágban akarnak tovább haladni. Másféle lovakon szeretnek lovagolni vagy a magasság/súly is közrejátszik.


Mennyire volt nehéz mindkét fél számára ideális lovat találni?

(Ha csak rokonok vagy barátok voltak, akik lovat vettek/kaptak, akkor azoknak is szívesen várom a válaszát!)



2020. okt. 9. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez lehetetlen. Mindenki más habitusú lovat szeret, mindenkinek mások a segítség adásai. Tehát valaki erősebb valaki gyengébb. Persze minden lovat el kell tudni lovagolni, de ha már sajátot veszek akkor figyelek, hogy valamennyire összeiljünk.


Na meg 2 tesó hogy fog osztozkodni? Ha már van egy tesóm és lovazunk is akkor tök nagy kaland egy terep lovaglás. Na de hogy ha kettőnkre egy ló van? Közös edzésen se tudnánk részt venni, illetve a lónak megterhelő lehet, hogy 1 nap 2 órákat megy mert ha rendesen akar egy személy lovagolni akkor heti 4-5 ször lovagol vagy másképp edzi a lovat.


Szerintem hülyeség 1 lovat venni 2 embernek. Csak a konfliktusok lennének belőle.

2020. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk évekig volt közös lovunk a tesommal és véleményem szerint hobbi szinten, fiatalon ez akar működhet. Nyilván ilyenkor mind a két félnek engednie kell egy kicsit a saját igényeiből és egy mindkettőtöknek megfelelő lovat választani. Szerintem ez nem lehetetlen! Viszont a későbbiekben ez akar probléma is lehet. Illetve aki már eleve olyanokon gondolkozik hogy versenyzés és jövőbeli tervek akkor egyértelműen két lóra lesz szükség. Pont azok miatt az indokok miatt amiket felsoroltál. Mivel pl ha mind a ketten díjugratni szeretnetek akkor sem biztos hogy mind a ketten ugyanazon a szinten lesztek. Lehet neked már kevés lenne a ló ami a testvérednek még pont elég. Szerintem hosszútávon ez nem lesz megoldás. Eleinte lehet el tudtok úgy indulni hogy ketten lovagoltok egy lovat de a későbbiekben amiatt hogy nem vagyunk egyformák mi emberek így szerintem kettő lóra lesz szükség.
2020. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!