Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges, hogy egy teljes...

Lehetséges, hogy egy teljes lovas felszerelés ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Csak összeszámoltam, hogy a jövőbeli lovamnak mennyi lesz a felszerelés. 514 ezer jött ki. Elsősorban nem ár alapján válogattam, csak arról, ami tetszett, csináltam egy képernyőfotót, amin az ár is rajta van. Vagyis valószínűleg nem ezek lesznek, de ez így reális ár?

Még annyi, hogy 6 nyeregalátétet és 2 ínvédőt választottam, amiből valószínűleg nem lesz ennyi. Nyerget nem számoltam bele. Ez reális ár?



2020. okt. 23. 12:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy horze.hu-n néztem
2020. okt. 23. 12:34
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Úri muri, szóval igen
2020. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nagyon soknak tűnik. Feleennyi bőven elég, akár nyereggel együtt is.
2020. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Ugye nem te vagy az a lány aki a tegnapi lovas sztorit írta?


Holland sportló, CSAK PEJ, CSAK KANCA😂

2020. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért veszel drága cuccokat? Vannak olcsóbban is..amúgy meg,ha ennyire válogatós vagy ilyen teren,még drágábban is kijön.
2020. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2,3 köszi

4 miért lennék? Legalábbis nem tudok róla

5 nem vagyok válogatós, mondom hogy csak azokat választottam ki, amik tetszettek...

2020. okt. 23. 13:24
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Nyereggel simán lehet, de anélkül nem tudom mire tudsz elveri 500 kilót, az úgy elég durva.
2020. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Attól is függ, hogy mi a célod a lovaglással, illetve hogy milyen ágban sportolnál (westernen belül, angolon belül, stb) . Tehát pl hobby lovasként valószínűleg kevesebbre jön ki, mert versenyszinten kellenek + verseny cuccok is, stb.

A lótól is fugg

2020. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
#8 vagyok. Véletlen entert ütöttem. Szóval lótól is függ, mert ha pl sérülékenyebb, akkor lehet hogy istállófáslizni kell, vagy agyagozni. Nagyon sok befolyásoló tényező van.
2020. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Négyes vagyok, csak azért kérdeztem, mert nap mint nap jönnek a Hamupipőke hülye dumák, akik saját sztorit gyártanak, és már kicsit unalmas.


De ezesetben, te tudod mennyit tudsz áldozni rá az anyagiakból :)


Ha versenyezni akarsz rendesen az egyértelműen többe fog fájni, de ha hobbiként van a pacó, akkor szerintem csak azt vedd meg ami szükséges, 1-2 nyeregali cserének, mert ha nem versenyzel ez tényleg sok összeg, főleg, hogy a nyereg ára benne sincs..

2020. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!