Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges max félmilláért...

Lehetséges max félmilláért 4-8 éves belovagolt, herélt lovat kapni, max 300ezerért pedig az összes felszerelés hozzá és havi max 25ezerből ellátni?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Miértek is jöhetnek.
2020. okt. 25. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A felszerelést persze meg lehet úszni 300 ezerből, mondjuk van egy csomó fogyóeszköz, amit X időközönként újra meg kell venni mert elhasználódik.

A lóval kapcsolatosan pedig küldök neked egy cikket, ami szerintem nagyon érdekes, és érdemes lenne minden lovasnak elolvasnia:

[link]

2020. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lovat lehet kapni, ha havi 25ből kizárt, hogy ellátod, max falun önköltséggel, ha termeled a dolgokat, feltéve, hogy nincs orvosi baja. Ha pl állatorvos kell csak az 10k hogy kiszáll a kocsiból.
2020. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A felszerelést kijön ennyiből, igaz így érdemes használt nyerget venni. A lóért ennyi nevetségesen kevés, legalább kétszer ennyiben gondolkozz. A tartás sem megoldható ennyiből, minimum 70-80ezret rá kell szánni.
2020. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami származás nélküli, zugfedezésből származó bogót lehet venni ennyiért. Belovagoltság alatt nem tudom milyen képzettséget gondoltál, de kb annyi, hogy 3 jármód közlekedik, esetleg kicsit igényesebb lovatól veszed, akkor ismerhet pár alap idomító feladatot.

A felszerelést ki lehet hozni 300ból. A tartás az még otthon is havi 30-40 körül van, kovácsra és dokira is számolni kell. Ráadásul ha baj van, akkor hirtelen akár több százezret is költhetsz orvosra.

2020. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lovam három évvel idősebb a max határnál és fel millió alatt volt. Illetve versenyeztek is vele. Igaz herélt de jó származással rendelkezik, papírjai vannak. Tehát nem lehetetlen, csak ki kell fogni. Ha használt nyerget veszel akkor igen a felszerelés is kijön annyiból. Viszont az igaz, hogy elég durva áron vannak a lovak és ilyen korosztályban amiben te keresel lehet hogy csak olyan ló lesz ennyiért aki azért még egy kicsit képzetlen. De lásd az én példamon hogy kivételek mindig vannak.
2020. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!