Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha otthon van lovam akkor...

Ha otthon van lovam akkor vele ki mehetek terepre? Vagy a szigorítások miatt nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha szántani viszed akkor mehetsz.
2020. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimehetsz vele. Egyénileg végzett sport megengedett.
2020. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és a lovardákkal mi lesz? Erről tud valaki valamit ?
2020. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Kimehetsz, de 8-ig haza kell érni.
2020. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Lovarda oldalát kell figyelni. Eddig megengedet mert nem csapat sport a lovaglás.
2020. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne mehetnél ki? Persze nem este nyolc és reggel 5h között.
2020. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek saját lova van, elméletileg mindig kijárhat, akármi van, mert ugye 'gondoznia' kell, ha nem is etetésügyileg, de pl. ha kezelni kell, meg pucolni is az állatot. Elméletileg írsz vagy a lovarda ír egy papírt hogy állatgondozási okkal mész ki, aláírják, lepecsételik, + tulajdonosi papírokról (útlevél) fénymásolat és személyigazolvány és ha megállítanak akkor is tovább kell engedjenek. Legalábbis én így tudom.

Akinek nincs saját lova, arról nem sokat tudok.

2020. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok

Illetve ha otthon tartod, szerintem hasonló szabályok kéne rá vonatkozzanak, mint a kutyasétáltatásra, hisz a ló is élő állat, tulajdonképpen csak kiviszed sétálni.

2020. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Az addig oké, hogy nem csapatsport viszont nem is egyéni az ha egy lovardában osztályban lovagolsz. Nálam az egyéni azt takarja, hogy kimegyek a saját lovammal terepre, otthon lovagolok vagy pl ami nem Lovas hogy elmegyek futni. Ha a lovardába mész ott már többen vagytok a többi lovassal, esetleg szülővel
2020. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 a lovardák is korlátoztak elég sok dolgot.


És a lovaglás osztályban is egyéninek számít, bőven több a távolság 2 lovas között mint másfél méter, nem is mennek közel egymáshoz.


Ennyi erővel az egyéni futók se fussanak ugyan abban a parkban.

2020. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!