Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az ilyen típusú szügyelőt,...

Dorottya🙂 kérdése:

Az ilyen típusú szügyelőt, hogy kell rácsatolni a hevederre? Bele kell húzni? Mivel látom se csatt nincs rajta,ráakasztani a heveder karikájára,se kibontani nem lehet, hogy bele lehessen húzni a karikába.

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 19. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*És a belehúzásos megoldás nekem kényelmetlennek tűnik a ló számára, vagyis arra gondolok, hogy nyomja a hasát.
2020. nov. 19. 16:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasvédős hevederen van egy karika oda tudod csarolni
2020. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hasvédősön átfűzöd, hasvédősnél pedig általában van egy karabíner vagy csatos szíj, de ha csak egy karika van akkor úgy ahogy az első mondta.
2020. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Van amelyik sima hevederen is van karika

2020. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én hevederemen is van karika, viszont ennek a szügyelőnek nem lehet kibontani azt a részét, hogy bele lehessen fűzni a karikába. Ezért is vagyok fennakadva. Nem találok róla semmi képet, hogyan kéne kinézzen. Esetleg ha valaki használ ilyet vagy meg tudná mutatni, hogy néz ki megköszönném!
2020. nov. 19. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bújtasd tényleg át rájta a hevedert. Nincs más megoldás. A lónak amúgy nem durvány kényelmetlen, nem töri fel általában, de ha nagyon nem szeretnéd ezt akkor csak addig használd így amíg veszel egy olyan hevedert aminek van karabínere vagy bújtatós szíja, vagy visszaviszed a boltba ezt a szügyelőt és veszel egy megfelelőt.
2020. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Át kell bújtatni rajta az egész hevedert. Amíg nem voltak rajtuk karikák így csinálták nagyon sokáig. Ha rendszeresen ápolva van nem fogja felnyomni a lovat.
2020. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Mivel ajándékba kapott szügyelő így nem szeretnék megválni tőle és venni egy másikat, de elviszem és tetetek rá egy csatot. Kényelmesebbnek látom a lónak és semmiképp nem szeretném ha nyomná a hasát, meg persze nekem is könnyebb ha csak rácsatolom mint áthúzni rajta a hevedert. És relatív egyszerűen tudnak tenni rá egy csatot, így ez az opció marad. :)

2020. nov. 20. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azt is vedd számításba hogy ezek bújtatásra vannak kitalálva, szóval alul ahol állítani tudod csináltass pár lyukat is, mert ha csatolt használsz a szügyellős rész nagy lesz és lötyögni fog, magyarán nem tart semmit.
2020. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól írja a 9es, de nem kell csináltatni, ha van bőrlyukasztód tudsz rá tenni magadtól is még lyukakat.
2020. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!