Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy látjátok a lovas sportot?

Hogy látjátok a lovas sportot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én azt vettem észre, hogy régen sokkal hamarabb felfedezték a tehetséges lovasokat(vagyis sok ilyet hallok), és tényleg foglalkoztak az emberrel. Ma meg inkább a pénz a lényeg, senkit se érdekel a tudás meg az se hogy lovagolsz, ha ki tudsz fizetni egy edzésért 10-15 ezer Ft-ot és több milliós lovad van akkor lehet belőled valami. Ha nem milliomosak az ember szülei akkor semmi esélye, hogy versenyezzen. Persze, a lovaglás egy drága sport, de ez már szánalom amit csinálnak néhány helyen.Pénzorientált az egész. Azokkal a gyerekekkel mindig kivételeznek,akiknek gazdagok a szülei, holott lehet nem is lovagolnak túl jól.... Ti hogy vagytok ezzel?

2021. jan. 9. 19:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves 20as! Nagyon rendes tőled, hogy lehetőséget adsz a gyerekeknek, de mi a kérdezővel (én,19es) , pont az ellentétét tapasztaltuk. 6 éven át voltam egy lovardában, nyáron, télen, mindig kint voltam, almoztam, rudakat pakoltam, a gyerekeknek segítettem, sepregettem, minden ilyesmit rámbíztak, nem kértem érte semmit és nem is éreztem úgy, hogy jaj de rossz lenne a munka. Ehhez képest hagy ne mondjam el milyen szinten ki lettem használva, csak a pénzre utaztak, és egy büdös köszönömöt se nyögtek ki. Sőt, miután lovardát váltottunk (ami a legjobb döntés volt amit valaha hoztam), mocskoltak bennünket, egy igaz szót nem mondtak volna, ezt persze nem viszonoztam, és le is pereg. Ennyit az ilyenekről.
2021. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#21 leírtad az életem!

#20 nem vettem magamra :)

2021. jan. 15. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!