Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dóri Design, mennyire megbízható?

OnlyPonies kérdése:

Dóri Design, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztook!

Szeretnék rendelni egy oldalról(Dóri Design), de nem tudom mennyire megbízható.(lovas cuccot) Ti rendeltetek már, nektek bevált, jó minőségűek a dolgok?


2021. jan. 21. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Szia Dóra!


Ennyire nem megy a bolt, hogy itt reklámozol?

2021. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem is látok ilyen oldalt. Dora Design van a Googleban, az valami lakberendezős oldal. De az se egy webshop, se árak, se szállítási feltételek, se semmi. Szóval nem, nem rendelnék onnan, már ha erről van szó.
2021. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

ja én se látok

[link]

ez lakberendezési

meg hiába írom mellé hogy lovas semmi ilyet nem ad ki

linkeld már be kérdező mert kiváncsi vagyok :D...

2021. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen névvel csakis egy nemzetközi gigacéghálózat brandja lehet.
2021. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy ez a lovas kiscsajszi újabb kitalált meséje csak most ezzel rukkol elő? Csak mert én is kerestem, de semmi találat lovas oldalra, az egy is lakberendezős, meg facebookos profilok. HA az első oldalt se jelenik meg akkor én hanyagolnám, mert gyanús. Meg a usernevedből itélve lomániás lehetsz :D.OnlyPonies
2021. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Még ha nem is néztem volna utána, egy ilyen névvel ellátott boltról biztos, hogy nem lovas cuccokra asszociálnék elsőre.
2021. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
6.Ja én elsőre valami ruha boltra tippeltem, vagy valami hasonlóra mert ebből tényleg semmi lóra jellemző nincs max úgy ha ez az állitolagos oldalon több minden van és vannak közte lovas cuccok na akkor más de dori design nagyon ruhabolt stílus neve van. én nem vennék mert elsőre se találtam meg vagy fogalmam se lenne hogy lovas oldal lenne :D...de ahogy látom mások se találtak rá erre a titokzatos oldalra XD
2021. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam, de ez egy személyes blog, nem áruház.


Az oldal leírása aranyat ér:


"Egyedi készítésű lovas és kutyás felszerelések. Téged egyik sem érint? Ne csüggedj! Az oldalon található még ásványkarkötő, pléd, díszpárna és egyéb lakásdekor, amit csak el tudsz képzelni!"


1. A bejegyzésekben csak lovas felszerelés van promózva.


2. Hogy milyen oldalon található meg a többi termék és hogy jön az állatokhoz a lakásdekor, azt még nem sikerült megfejtenem. :D


3. Hogy hol lehet rendelni terméket, az sem derül ki.


A többi mellékes.


Szerintem ha a hölgy vállalkozni szeretne, akkor írja ki egyértelműen az oldalára, hogy milyen szolgáltatást kínál és hol lehet tőle ajánlatot kérni (ha jól gondolom egyedileg készít megrendelés alapján felszerelést), mert ennek így se füle se farka. Az egyébként jó, hogy bejegyzések formájában promózza a termékeit, csak azon túl egy nagy sötétség van.

2021. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8.linkeld már be légyszi mert ilyet se találok :D.
2021. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

#8 Esküszöm nem találom, pedig 4 oldalt is megnéztem. Láttam valami ékszereset, esküvőit, meg 2 lakberendezőset.

Belinkeled? Mert már én is kíváncsi vagyok erre

2021. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!