Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten tudtok jó lovardát?

SunGI kérdése:

Budapesten tudtok jó lovardát?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk fel Pestre, és hiányzik a régi lovardám ezért itt is elkezdenék lovagolni. Tudtok helyez ajánlani? Pl. Előnyben részesíteném ahol nem kérnek el egy vagyont egy óráért. Előző lovardámban háromezezért lovagoltam kb. ha ilyen árkategóriájú lovardát tudtok nekem írni annak örülnék

2021. jan. 31. 01:30
 1/4 anonim válasza:
81%
Pesten ilyen 4500 alsóhangon
2021. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem milyen, csak szoktam erre fele sétálni:

[link]

2021. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lovas vagyok5 válasza:
Igazából pest mellett van de szuper hely Szilágyi lovasudvar.
2021. febr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapest elég tág fogalom, nem mindegy melyik részén szeretnél találni, mivel értelemszerűen a külső kerületek jöhetnek szóba, belvárosban maximum a Nemzeti lovardát vagy Ludovikát találod, de azok tényleg egy vagyon, 10-15ezer/alkalom.

Szűkítsd picit a kört, hogy budai vagy pesti oldalon keresel? A főváros kerületeiben átlag 5000Ft ma már egy óra, de inkább több. Viszont ha kintebb mész, pl Csömörre, már találhatsz 3000-ért is.

2021. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!