Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Instagram/közösségi oldal a...

Instagram/közösségi oldal a lovaknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes saját insta oldalt vezetni a lovaknak? Vagy teljesen felesleges dolognak gondoljátok?
2021. febr. 9. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges.. ahelyett hogy fotóznád, simogasd meg, szeretgesd. A ló jobban fog neki örülni...
2021. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen én is ugyanezt gondolom, de persze érdemes pár pillanatot megörökíteni, és azt megtartani emlékbe.
2021. febr. 9. 09:26
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Magadnak csinálj egy lovas témájú insta-oldalt, ha szeretnél, ne a lónak.
2021. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

De ahhoz minek kell egy lónak insta oldal? Felteszem a sajátomra a képeket és kész.

Ilyen lelkes kislányok szokták ezt csinálni, nálunk is 2 lónak is van instája a loviból, de minek...főleg hogy aki csinálta már nem is jár. Aki akarja tegye ki, tagbe írja le a ló nevét, meg a lovardát és ennyi.

2021. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok, még egy gondolat: ha még egy nevesebb ló lenne megértem, pl Timpex Bölcsésznek vagy más hazai vagy nemzetközileg ismertebb lónak, de ott is mi lenne a tartalom? Egyrészt valami szponzori/reklám, másrészt fotók, meg pár szó a felkészülésről, bár ezt is valakinek ugye kezelnie kell.
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Csinálj. Akit nem érdekel, az nem fogja bekövetni.
2021. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Csináld nyugodtan. Miért felesleges? Mit veszitesz vele? Legalább sok emlék marad róla. Az én kutyámnak is van insta oldala. :)
2021. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
És nem azért csináltam hogy mások kövessék, hanem hogy ott spameljem a kutyás képeket.
2021. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalak arra valók, hogy az ember úgy használja, ahogy neki tetszik, és azok kövessék, akiket érdekel az adott tartalom. Ha valamit szeretnél megcsinálni, és szívesen fektetsz bele időt és energiát, akkor hajrá!


Aki meg azért lepontozza a válaszolókat, mert bátorítják a kérdezőt, hogy csináljon meg valami olyasmit, amit szeret és ami érdekli, az keressen magának saját hobbit, és akkor lesz mivel lekötnie magát és talán nem fog ráérni arra, hogy lenézze mások hobbiját!

2021. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
mar az is gaz h ilyen az eszedbe jut :D te sem lehetsz a legelesebb kes a fiokban..
2021. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!