Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik, ha Instára...?

Mi történik, ha Instára...?

Figyelt kérdés

Ha a Facebookommal regisztrálok Instára, akkor

1. látni fogom akiket letiltottam faceen?

2. Mindenki saját névvel szerepel?

3. Milyen funkciók vannak?

4 ha nem nyilvános a profilom, de valaki követ az oldalon, az látja, amit megosztok?


Köszi a segítséget!



2021. jan. 30. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Komolyan senki nem tud ezekre válaszolni?
2021. jan. 31. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

-.-

Törődj bele, hogy itt az oldalon várni kell válaszra. Legyél türelmes.

2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

1. látni fogom akiket letiltottam faceen?

> Igen, nem tiltódnak le automatikusan Instagram-on is.


2. Mindenki saját névvel szerepel?

> Nem feltétlen, megadhat magának bármilyen nevet.


3. Milyen funkciók vannak?

> Mármint? Pontosan ugyanazok, mintha csak simán regisztrálnál.


4 ha nem nyilvános a profilom, de valaki követ az oldalon, az látja, amit megosztok?

> Ha az Instagram profilod privát, de követi a Facebook oldalad? Nem fogja látni, hogy mit osztasz meg, kivéve ha Instagram-on engedélyezed azt, hogy követhessen.


UI: Legközelebb egyébként ne írj ilyet, hogy "Komolyan senki nem tud ezekre válaszolni?", lehet, hogy valaki pont ezért nem válaszolt inkább. Nekünk nem érdekünk, hogy tudd a kérdésre a választ. Nem bántani szeretnélek, csak legközelebb illedelmesebben.


Szép napot!

2021. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké nem pontosan fogalmaztam, ezért elnézést is kérek. Az utolsó kérdést úgy értem, hogy ha valaki követ instán akkor látja a profilomat, ha az privát?
2021. febr. 2. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki követ téged Instagram-on, az látja a bejegyzéseidet akkor is, ha privát. De engedélyezned kell neki, hogy követhessen, nem tud csak úgy bekövetni. El is utasíthatod a kérelmet. Úgy nem tudja megnézni a profilodat, leszámítva persze a profilképedet és bemutatkozásodat (Vagy ami a neved alatt van a profilodnál)
2021. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!