Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dechatlon kantár/bőr dolgok...

Dechatlon kantár/bőr dolgok vélemény?

Figyelt kérdés
Kantárt szeretnék venni, viszonylag olcsón, de nyilvánvalóan a ló jóléte a legfontosabb. Nektek mi a véleményetek azokról a kantárokról? Valaki használ olyat+vélemény? Ès a zabla, szügyelő, kötőfék, nyeregemelő, stb... mi róluk a véleményetek? Én onnan eddig egy sima schooling kötőféket, nyeregalit vettem, nekem bevált.

2021. febr. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész jó cuccok, a nyergük az kifejezetten kényelmes
2021. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyon jó áron van és ehhez képest jó minőségűek, hobbira tökéletes. Nyeregemelőt nem használok, de ha használnék akkor abból komolyabbat vennék, szerintem az alacsony árkategóriásak csak szépek, de nem sokat érnek.

A kantárok is jók, nem kemény a bőre, de azért ne várd, hogy olyan legyen, mint egy 50ezres Dyon.

2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van Micklem kantárom (az tényleg jó)de drágább is van, és nyugi ugyanazt tudja, mint a Decathlon. A bőr repedezik ugyanolyan ápolás mellett, a bújtatók leszakadnak, vagy csak nem fér belé a szíj, amihez tervezték. A lónak mindegy mennyire néz ki igénytelenül a feje, nem érdeklik az ilyen földi dolgok.

A Micklem kantárt csak azért szeretem, mert strapabíró és egyszerű, a ló ugyanúgy megy vele, mert az én kezemben van a kantárszár.

2021. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyergen kivul semmit, mivel az ar lehet h alacsony, de a minoseg is
2021. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy drága valami, nem biztos, hogy jó. A kantár max. elszakad, de ez a legdrágábbal is előfordulhat. A nyereg tényleg nem mindegy, abból ne a Decathlonost vedd. A nyereg fontos, a többi cucc csak divat.
2021. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!