Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Falabella lakásba?

Falabella lakásba?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy falabella pónit tartani, félre értés elkerülése végett ez a fajta csal akkorára nő mint egy orosz agár kutya. Természetesen naponta 3-4 alkalommal levinném megmozgatni, hétvégén egy napos túrákra is tudok vele menni. A tömb lakás többi lakója miatt, hogy ne zavarja őket, kapna egy gumi cipőt, így a kopogás sem zavaró. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy a pónit nem lehet szobatisztaságra szoktatni, de ezt meg lehet oldani trágyazsákkal.

Van néhány lakó, aki ellenzi, hiába mondtam, hogy észre se fogják venni a jelenlétét, még gumi cipőt is kapna. Úgy érzem, a saját lakásom használatában korlátoznak, mit tudok tenni? Fel jelenthet azért, mert pónit tartok?



2021. márc. 10. 17:43
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
19-es, nyilván felmosom. Úgyis mindenhol járólap van.
2021. márc. 10. 18:18
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
De a járólapot hosszútávon tönkreteszi az ammónia. Meg te sem lehetsz 0-24-ben körülötte, lesz, hogy állni fog a pisi a járólapon, mire odaérsz. Gusztustalan szag lesz, meg a padló is tönkremegy.
2021. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%

8-as miért lett lepontozva amikor előre megjósolt mindent? :D


Különben meg drága kérdező, te álomvilágban élsz. Egy ló akkor is ló, ha kicsi, és nem egy kutya, hogy na majd lemozgatom.

Hoool? :D sétálsz vele 10 kilométert?


És a szénát hova szórod neki, egyáltalán honnan veszel annyit a lakásba, és a trágyazacsi után hova kerül a trágya, a kommunális hulladékba? :D


A lótrágyát kijelölt helyen kell gyűjteni, törvény írja elő, kész pont.


Plusz egy falabella akár milyen kicsi, nem annyit pisil, hogy hopp felmosom. Bűzleni fog az egész lakásod, hiába mosol fel, ezt nem lehet így csinálni. Dolgozni nem fogsz dolgozni az elkövetkező 20 évben?


A kovácsot hova hívod a lakásba fel vagy az utcán megoldjátok okosba?


A ló hol fog tudni meghempergőzni, hol lesznek a fajtársai, mivel ez egy MÉNESben élő állatfaj. Nem, te nem vagy társ neki.


Vicces ötlet, de ennyi, nem több.

2021. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Szerencsére a munkaköröm nagyon laza, itthonról is dolgozhatok, még a vírus előtt is így volt, ezáltal szinte mindig ott leszek, és fel tudom mosni.
2021. márc. 10. 18:26
 25/38 anonim ***** válasza:
77%
És nem mész le a boltba? Nem alszol? Nem veszel hosszú fürdőt? Nem mész el a pasidhoz? Nem mész el a postára? :D
2021. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
21-es Szerintem a trágyazsák rossz ötlet, próbáld meg inkább ráhúzni a nadrágpelenkát, amit gyerekekre lehet kapni.
2021. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyi igazából nem kioktatni akarlak, indíts egy livestreamet, ahogy egy felnőtt ember él egy trágyazsákos-gumiharangos méregdrága falabella pónival az ötödiken, és a lovacska szénát ropogtat az erkélyre függesztett zsákokból, miközben jön a vízóraleolvasó, rohadjak meg, én követnék egy ilyen vlogot. :D


Képzeljétek már el. Reggel a nő felkel, körbejár, hogy hol van lóhúgy, intézi a dolgait, aztán körbejár már megint, hogy hol van lóhúgy, intézi a dolgait, leugrik a boltba egy kifliért, körbejár, hogy hol van lóhúgy...


Nézegeti a törvényi szabályozásokat a hígtrágya tárolására. Megállapítja, hogy nem tudja tárolni, de a növényei majd felveszi, elkezd ültetni. Körbejár, hogy hol van lóhúgy...

Csináld meg, közvetítsd, engem esküszöm érdekel :D

2021. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagy képzeljétek el, hogy felvisz valakit a lakására, az ember meg felébredve azzal találja szembe magát, hogy egy kutyaméretű ló, lábain rongy-gumi-szivacs, fenekén zsák, hasán pelenka, békésen ropogtatja a szénát az ágy mellett, és legyeskedik. Ha én ebbe a helyzetbe kerülnék, megnézném, hogy mit etettek velem előző este, mert lehet, hogy varázsgomba is volt a rántottámban.
2021. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

25-ös mindent meg tudok oldani, a bevásárlás nem egy fél napos mutatvány, és a többi se.


23-as, az ismerősömnek van mindenre tapasztalata, neki se bűzlik a lakása, és a póni csak addig olyan nagy mozgás igényű amíg csikó, utána csökken.

2021. márc. 10. 18:32
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj már, elaprózod, nem akarsz egy egész kis ménest? úgyis társas állatok, két meeting közt meg tudod nézegetni, ahogy az édi pónicsikók szaladgálnak a járólapon, a tévé és az ágyad között. Sőt, én a helyedben befüvesíteném a nappalit, hadd éljenek ott boldogan. Ha ezzel megvagy, nem akarsz birkákat? Akkor füvet se kéne nyírnod. Csak arra figyelj, hogy legyen valami fény a fűnek, javaslom a nagyfényáramú izzókat, nehogy összekeverjék aztán a szolgáltatók a marihuánaültetvényesekkel a számlád. Trágyázni meg úgyse kell, a lovak fogják majd. Sőt, levágod őket, lesz lókolbászod, és akkor már kajára se kell költeni. Ha valamelyik lakónak meg nem tetszik a szag, csak fenyegesd meg, hogy ráküldöd a kis ménesed :)
2021. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!