Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Falabella lakásba?

Falabella lakásba?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy falabella pónit tartani, félre értés elkerülése végett ez a fajta csal akkorára nő mint egy orosz agár kutya. Természetesen naponta 3-4 alkalommal levinném megmozgatni, hétvégén egy napos túrákra is tudok vele menni. A tömb lakás többi lakója miatt, hogy ne zavarja őket, kapna egy gumi cipőt, így a kopogás sem zavaró. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy a pónit nem lehet szobatisztaságra szoktatni, de ezt meg lehet oldani trágyazsákkal.

Van néhány lakó, aki ellenzi, hiába mondtam, hogy észre se fogják venni a jelenlétét, még gumi cipőt is kapna. Úgy érzem, a saját lakásom használatában korlátoznak, mit tudok tenni? Fel jelenthet azért, mert pónit tartok?



2021. márc. 10. 17:43
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdésemre már kaptam választ, a többi troll már csak elviccelődik rajta, szóval köszönöm azt az egy érdemleges választ, a többieknek jó szórakozást.
2021. márc. 10. 18:39
 32/38 anonim ***** válasza:
76%

#23 nagyon igazad van.


Kedves kérdező hamár lovat akarsz tartani a kecódban akkor kettő lovat tartsál.

Ménesben élő állatok. Egyedül megbolondulnak, agresszíval vagy félősek lesznek.


Rossz nekik fajtárs nélkül, kb állatkínzás. Neki olyan lenne egyedül élni mimt nekünk embereknek egy lakatlan szigeten állatokkal. Ott vannak, de nem beszéled a nyelvüket és ők se értenek téged, egy idő után te is megbolondulnál.


Illetve a pisiről annyit, hogy brutál nagy sugárral pisilnek, nem csak a járólap lenne, olyan hanem a fal és a bútorok is ezt elhiheted.


Nekem lovam pisiléskör 5 méteres körzetbe minimum fröcsögteti.

Még ha póni akkor is minimum 1 méterre elfog fröcskölődni, szóval mindened is lópisis lesz. És brutál szaga van.


Belefröccsenik a konnektroba azt jól megbafszkodja a pónit.


Ezt felejtsd el szerintem.


Vedléskor meg mindened is lószőrös lesz. Persze le lehet nyíratni de azt is lakásba szeretnéd csinálni?

Patkoló kovács se tud felparkolni a lakásba a kocsival mert alapból minden cucca a kocsijába van.


Szénából, hova teszed a bálát?

Zacsis szénával ki esz vagyonodból, 5 zacsit minimum megenne egy nap ami bőven többe kerül mint 1 bála széna, és az se mindegy milyen széna. Válogatósak nagyon.

2021. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerősöd nem lakik messze tőled, akkor tartsd nála a pónit.


És akkor fajtárs mellett lesz és boldog lehet. Te meg fizeted a tartás díjat és mehetsz pónizni.


Ha úgy van haza is viheted párszor, de csak pár órára vagy 1 napra.


Szerintem ez járhatóbb út, mint az, hogy állandó jelleggel egy kis lakásban legyen.

2021. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a törvényi szabályozások ezekre vonatkoznak:

- ló számára meghatározott legkisebb élettér,

- hígtrágya tárolása,

- trágya tárolása,

- ló tartása városi övezetben.


Na ezekből neked egyik se teljesül , szóval nyugodtan feljelenthetnek :D


Én nem jelentenélek fel. Én elmennék hozzád, és megkérdezném, hogy mit tolsz, mert nekem is kéne olyan.

2021. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarsz barátkozni a cápatartó lánnyal? https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..


Kb. egy szinten vagytok, de természetesen te sokkal okosabb vagy. :)

2021. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
82%
19:15-ös, én erre az eszmecserére lennék kíváncsi, a "ló a lakásban" vlog mellett
2021. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok pónis mesét néztél a Minimaxon. Vagy ha már idősebb vagy akkor vizsgáltasd ki magad, mert ilyet egy épp elméjű ember nem talál ki.
2021. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Na, lett lovacskád?
2021. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!