Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A barátnőm megkért, hogy...

A barátnőm megkért, hogy üljek a lovára, fizetne is?

Figyelt kérdés
Nem rossz ló amúgy, mielőtt megvette rendesen be volt idomítva, de azóta eléggé szétlovagolta, és most azt kéri tőlem, hogy kicsit tegyem rendbe neki, akár fizetne is. Az a gond, hogy pénzt semmiképp nem kérnék érte, viszont túl sok energiát és időt venne igénybe az én lovaim mellé (1 saját lovam van, meg az edzőm lovain ülök még). Ugyanakkor amikor még nem volt ennyi dolgom megígértem neki régebben, hogy 'majd' összeszedem egyszer a lovát. Ötletek, hogy mit csináljak? Nem akarom tovább húzni-halasztani szegényt így, hogy megígértem, mivel a versenyek előtt segíteni szeretnék neki (bár most az EHV miatt fene tudja hogy lesz).

#idomítás #összelovaglás
2021. márc. 15. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kérsz érte pénzt, akkor akkor csináld amikor van rá szabad időd egy kevéske.

Ha pénzt kérsza kkor viszont mindenképp többet kell a lóval foglalkoznod

2021. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha megígérted, akkor illene betartani, mert sértődés lesz belőle. Fontos neked annyira ez a barátnő, hogy rászánd a szabadidődet? Vagy esetleg próbáld megbeszélni vele, hogy a szabadidődbe nem fér bele, de neki kedvezményesen megcsinálod.
2021. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg irányítsd át valaki máshoz, akinek több szabadideje van.
2021. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van rá szabadidőm, de csak hétvégén és hetente egyszer. Az a kérdés, hogy úgy lenne-e értelme. Hát ha úgy is megfelelne neki akkor tudok rá időt szorítani. Pénzt semmiképp nem kérek
2021. márc. 15. 21:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Mennyi értelme lenne hetente 1x ráülni, nem csak összezavarná a lovat?
2021. márc. 15. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom - nem nagy gondolat, de jelen esetben igaz -, hogy amit itt leírtál azt a barátnődnek is nyugodtan elmondhatod. Ő aztán eldöntheti, hogy elfogadja-e a heti egy alkalmat, kivárja, míg több szabadidőd lesz, vagy szól másnak. Nincs abban semmi sértő, hogy máshogyan alakult az életed.
2021. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6os! Igazad van, csak azért kérdeztem itt is, mert még van 1-2 nap mire találkozok vele újra, és addig hátha új véleményhez is jutottam volna.
2021. márc. 15. 22:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem is csináld úgy, mint 6-os mondta, másrészt a heti egy alkalom is hasznos lehet, pláne egy olyan lónál ami azért már tudja mit hogy kéne csinálnia. + adhatsz tanácsokat neki, hétközben hogyan gyakoroljon esetleg.
2021. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor így lesz :)
2021. márc. 16. 07:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, neki, hogy mikor érsz rá, ha neki úgy is jó, akkor meg ülj fel. Viszont ha fizetne is, akkor jobban jár, ha kerestek egy házhoz járó edzőt, aki segít neki rendben tartani a lovat, meg időnként felül neki.
2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!