Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok szerelmi kötést melyt...

Tudtok szerelmi kötést melyt egy ember is elvégezhet? Barátnőmmel szeretnénk igy is egymáshoz tartozni de ő most nincs itt és megkért erre. Van ennek valami hátránya? Nem kérek szitkozódást

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 11:14
 1/9 anonim válasza:
86%

Igen!


Elkezdhetsz intézni egy közös lakáshitelt! Garantáltan összeköt 40+ évre.

2019. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Toboz111 ***** válasza:
26%

Igen.

Valamilyen irányba kibillen a kapcsolat. Pl. lazulnak, megszakadnak a baráti, családi kapcsolatok, állandó valami hiányzik érzet, elégedetlenség-elégedettség gyakori váltakozása, túlfűtött, nem csillapuló nemi vágy...

Bizonytalan hány élet alatt lehet lebontani, és kiutalsz magadnak pár 10-100 életet bónuszként.

Képzeld el azt a morbid esetet mindketten a következő életeteben nőnek születtek le... működik.

Arról nem beszélve, és igen erről nem beszélnek: milyen energiák, entitások végzik ezt szellemi szinten és mit és mennyit kérnek érte.

2019. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlom.feketemágia. Nekem is volt meg egyik bnőmnek. Mindegyikünket csak depresszióssá tett. És ugyanúgy arról számolt be hogy amikor megsemmisítette akkor mintha egy nagyon erős negatív energia távozott volna róla. Detto ugyanezt éreztem. Mintha 20kg-al könnyebb lennêk. Semmit nem használ csak megköti a szabad akaratotok. Az pedig fekete mágia. Tudok olyat akinek működött annyira, hogy összejött a kiszemelt pasival. Csak aztán visszanyalt, mint a fagyi. Elkapkodta a dolgokat és 1 év után gyereket szült neki.22 évesen. Akkor még elég fiatal vagy. Na most kb ahogy hazavitte a gyereket a kórházból rájött, hogy neki mégsem az igazi és még fiatal. 12 évet húzott le így aztán most a gyereke csonka családban nőhet fel. Mert mostanra szét mentek. 35 évesen egy gyerekkel találni új pasast se könnyű. A legtöbb pasi pont ennyi idős korára érik meg arra hogy megházasodjon és nem éppen gyerekes nőt keresnek maguknak.
2019. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én tudok, de attól függ, hogy fiú vagy e vagy lány .
2019. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért ezzek elég durva esetek...


Hát igy most egy picikét vissza tántorogtam tőle:/

2019. júl. 28. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdező mit gondoltál? Hogy öröm és boldogság lesz?
2019. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gondoltam..

Csak annyi hülyeséget olvastam erről és mondjuk ezt meglehet törni is.


Ezt azért meggondolom..

2019. júl. 28. 17:04
 8/9 ******?! ***** válasza:
56%

Itasd le és irány a házasságkötő terme. Garantált kötés!

333333

2019. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok finoman fogalmazni.

A fene megette azt a kapcsolatot, amelyiket nem az ewgymás iránti szeretet és megbecsülés tart össze, hanem a kétes kimenetelű, "szerelmi kötés"-nek nevezett, kétes kimenetelű mágikus művelet!

AA kényszerítés előbb-utóbb teher lesz, hiszen akkor is él a kényszerű kapcsolat, ha a másik sorozatban nemtetsző dolgokat művel. Ez a kényszerű kapcsolat pedig gyűlöletet generál, a mágikus kötés viszont nem enged váltani.

.

Szeresd teljes szivedből barátnődet, éreztesd vele, hogy ő az egyetlen, aki kell neked - és ez többet fog érni, erősebb lánc lesz a mágiánál!

2019. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!