Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet lovagolni egy 130cm-es...

Lehet lovagolni egy 130cm-es Shetlandi pónin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kb 130cm-es Shetlandi pónim, én vagyok 48kiló. Az lenne a kérdésem hogy kárt tenne benne az hogy heti max 3-4 alkalommal 1 órára felulok rá? Nem szeretném tönkre tenni ezért inkább megkerdezem😅



2021. márc. 19. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
#9 én már találkoztam olyan lóval akinek az apja egy kisméretű hucul, az anyja meg egy sheti volt, tök cuki volt hosszú sörénye volt és amúgy inkább huculos volt
2021. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akitől vettük azt mondta shetlandi, papírjai sajnos nincsenek,ezért nem tudom meg mondani hogy pontosan mi, de köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 21. 13:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem léptethettek, meg járóiskolázhattok, de nenagyon ügessetek és vágtassatok. De mondhuk olyat is csinálhatsz, hogy építesz fel akadályokat, és a shetit vezetőszáron vezetve ugratod.
2021. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A sheti nem lehet 130. Amúgy előtte futószárral érjél el megfeleő izomzatot, aztán mehet. De inkább edzőt kéne krdezni, de minimum képet tegyél fel róla
2021. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!