Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek szinte egyből sikerül elsajátítani a helyes ülést lovon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 10:50
 1/4 anonim válasza:
90%
Én 3 éves koromban ültem először lóra, hobbi szinten csináltam. Az, hogy sikerült-e egyből a helyes ülés nem tudom, de egy jó oktató és sok türelem csodákra képes. :) Ha szereted, nem nehéz belejönni.
2021. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értünk ülés alatt. Amit a pálya szélén álló szülő gondol, hogy nézi a csemetéjét, vagy amit a lovas ért az ülés szó alatt. Annak egyik részét, az ügetés kiülését nem minősíteném úgy, hogy "nem nehéz belejönni". Sokaknak sosem sikerül. És persze vannak, akiknek szinte pillanatok alatt megy.
2021. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szükség van megfelelő izomzatra, izomerőre, ritmusérzékre, ügyességre, meg némi tehetségre. Ez valahol olyan, mint a többi készségtárgy. Van aki szint egyből ráérez, sikerül neki, van akinek meg hosszú évek alatt jó edzővel sem sikerül, hiába tölti lovon az életét.
2021. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy van hozzá tehetséged és szinte egyből ráérzel, vagy nincs és kicsit több időbe telik.
2021. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!