Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan csinaljak egy engedelme...

Hogyan csinaljak egy engedelmetlen akaratos lobol engedelmes, szofogado lovat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 20:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem értette, akkor nem kacarászna
2021. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hogyne ertettem volna. Egyesek nem ismerik itt a szarkazmust🙃🙃
2021. márc. 26. 21:48
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Mások pedig nem használják jókor vagy jól...
2021. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
14 és 16 vagyok. Szerintem már kaptál választ a kérdésedre. Zárjuk le a témát, mert értelmes választ itt már nem fogsz kapni. Miért? Mert egy ilyen hozzáállású emberrel mint te, nem érdemes kommunikálni, aki pedig ezt nem fogja fel, az szintén nem fog olyan választ adni, ami az eddigiektől eltérne vagy érdemes lenne leírnia. Ha mégis kapnál választ, az azt jelenti hogy csak a kérdést olvasta el az illető, a válaszokat nem.
2021. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
En mar reg elengedtem a dolgot. A problemamat megoldom. Csak egyszeruen elvezet valaszolni az ilyenekre. Semmi baj magyarorszag mar csak ilyen. Tele van olyan mindent tudo nagyon okos emberekkel mint ti.
2021. márc. 26. 22:41
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

17.és vagyok.

Inkább azt kellene elengedni,hogy nem latod be hogy igazunk van.tapasztalatlan vagy,és nem tudsz képezni egy ilyen lovat.

Nem a semmiből jartatjuk a szánkat legalább is én magamból kiindulva nem,azt hiszem a 14es sem jókedvebol írja hogy tapasztalt és ért hozza,bár én nem ismerem ot,gondolom nincs annyi ideje és kedve egy normális embernek hogy ilyen sztorikat találjon ki.

Illetve én is egy versenyistallonal lovagolok tobb lovat,illetve kettő sajátot amiket versenyeztetek is.

Lényeg a lényeg,tanácsot kérsz,de sem a tanácsot nem fogadod el,sem azt az álláspontot hogy neked nem való ilyen tapasztalatlan lo,mert ha neked való lenne,nem itt kerdezned meg hogy mit csinálj vele.

2021. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hisz itt véletlen sem a te gondolkodásmódoddal van a gond. Ha nem találod értelmét ennek, akkor meg minek írsz ide ki kérdést? Az írásodból süt minden, amire a többiek következtettek. Én is egyetértek velük. Addig tényleg nincs értelme ilyenekről veled beszélgetni, amíg nem vagy nyitott és csak a lóra tudod fogni a problémát. "Engedetlen" ahelyett hogy azt írnád, nem tiszta közöttetek a kommunikáció. Ez adódhat abból, hogy a ló nem a megfelelő szintű számodra. Amíg a lóra próbálod fogni, addig nem fogsz továbbjutni ezen a szinten. Szerintem is jobb ha elengeded, de amíg így gondolkodsz én a lovaglást is elengedném a helyedben.
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
A 10es és 17es voltam.
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a 26
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

14,16, 24 vagyok.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Nyilván nem azért nem írtam többet arról, hogy bebizonyítsam miért vagyok ebben tapasztalt, mert nem vagyok, hanem azért, mert nem akarok én itt senkinek sem bizonygatni semmit. Annál hiteltenebb lennêk minél többet próbálnám bebizonyítani ezt. Azon kívül ilyen embereknek, mint a kérdező édesmindegy, hogy az adott ember milyen tapasztalt. Ő annak a válaszát fogadná el, aki azt írja amit a kérdező hallani szeretne. Pedig a kérdezőnek is meg kell tanulnia egyszer, hogy sokszor vannak dolgok, amikor be kell látni, hogy nincs miért olyan magas lóról beszélni.

A lovat hibáztatja ahelyett hogy magában keresné mit csinál rosszul. Egyszerű és látszatmegoldásokat keres, amikkel nem jár majd sikerrel.


Ha nem nézzük azt, hogy egy élő állattal dolgozik, nincs ezzel semmi gond. A kérdező valószínűleg fiatal, és sokat kell még fejlődjön. Ez a kemény beszéd hozzá valószínűleg segíteni fog neki, amennyiben képes befogadni a véleményeket. Ha elutasítja, az az ő gondja, csak hátráltatja magát a fejlődésben. De idővel talán feléri majd ésszel, és akkor már felfogja, hogy ezt így nem lehet. Ha nem, az is lehet, hogy felhagy a lovazással, mert ezzel a felfogással nem fog sokra jutni, legalábbis akkor ha technikailag helyes lovaglásról beszélünk.

2021. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!